sobota, 8 sierpnia 2009

NALEPKI W POWIEKSZALNIKU SPONSORUJE FIRMA NAKLEJ.PL

NAKLEJ.PL

W Planie B sciany sa biale jak snieg.

Niedziela g. 13 Sniadanie na Tarasie w Powiekszeniu

Koktajle
Nalesniki
Chleb bananowy dla Karola S.
goscinnie Barbara i Magda a.k.a. Janson

piątek, 7 sierpnia 2009

8.08 (Sobota) Powiększenie z poplątaniem - Ojciec Karol i Grajek Krawiec

wstęp 5pln do 22:00 wstęo free

Ojciec Karol i Grajek Krawiec poplĄczą i powiĘkszszą muzyczne zwroty akcji podczas sobotniej imprezy w "klubie z literą Ę w nazwie", wszystko za sprawą zawiłych nici Grajka Krawca i soczewki powiĘkszajĄcej Ojca Karola, zachĘcamy do przyniesienia splĄtanych myśli i rozplĄtanych warkoczy, a jesli chcemy cos powiĘkszyć, również można zabrać ze sobĄ !
afro, funk, breakZ, jazzy grooves,

7.08 (Piątek) WODZIREJ MP3 SOUNDSYSTEM impreza g 21

wstęp 5 pln do 22 wstęp free


WODZIREJ MP3 SOUNDSYSTEM
Goodboy Khris & M. Bunio S. Hitmakaker
to imprezowy projekt dwóch szołmenów z superformacji Dick4Dick: M.Bunio S. Hitmaker’a i Goodboy Khris’a. Wodzireje ze swobodą mieszają nieprzystające do siebie gatunki muzyczne (disco, elektro, disco- punk, country, indie-pop i inne), okraszając je bezwstydnie wokalizami i dogrywkami instrumentalnymi. Otwarcie kpią z tradycyjnego podejścia do dj’ki- nie interesuje ich klejenie bitów i gatunkowe przywiązanie. Chętnie eksploatują znane wszystkim hity. Dogodzą wszystkim choć nie są koniunkturalni - rzadko gdzie i kiedy można usłyszeć w setach taką dawkę progresywnej muzyki. Bardzo ładnie tańczą i lubią się publicznie przebierać. Chętnie wspomagają sie akustyczną gitarą lub tamburynem. Twierdzą, że są najlepsi.

środa, 5 sierpnia 2009

PACZKA Z POLSKI DO NEPALU czwartek, 6 sierpnia

PACZKA Z POLSKI DO NEPALU

Impreza

g 20

Wstęp 10 pln dochód z biletów idzie na dzieciaki


Masz dość takich samych imprez co tydzień? Zapraszamy 6 sierpnia do Powiększenia na imprezę

PACZKA Z POLSKI DO NEPALU

Zagrają:
Masala Sound System
i Burn Reynolds

Będzie też zbiórka darów dla szkoły w Himalajach prowadzonej przez organizację pozarządową Village Environment Community Gangkharka (www.vec.org.np), więc przynieś stare ciuchy, koce, kołdry albo zabawki dla naszych dzieci.

W zamian dostaniesz limitowany plakat Grupy Twożywo.

Pudło na gadżety już stoi w Powiększeniu, więc zapełniać można w dogodnym terminie. Możesz też dać nam parę złotych (kasa jest problemem) i na chwilę poczuć się lepiej.

Każdy dawca kwoty 100PLN dążącej do nieskończoności jest uprawniony do 1h masażu hawajskiego Lomi Lomi Nui, wykonanego rękami Rafaela Janusa w dogadanym terminie. Kontakt: Rafael Janus, +48.505.992.891, lomi.booker@gmail.com

PACZKA Z POLSKI DO NEPALU
czwartek, 6 sierpnia
KLUB POWIĘKSZENIE
Nowy Świat 27(w podwórzu)
Start: 20.00
Wjazd: 10 PLN