środa, 12 maja 2010

ZABURZONE OSOBOWOŚCI - ODSŁONA DRUGA dziś w Powiększeniu


ZABURZONE OSOBOWOŚCI - ODSŁONA DRUGA
Teatr Klancyk
g 20.00
wstęp 10 plnPodróż po zakamarkach umysłów zupełnie niespodziewanych bohaterów, którzy powstaną na oczach (i z udziałem) publiczności. Zaburzone osobowości to nowy, w całości improwizowany spektakl o ludziach dziwnych, jak tylko ludzie dziwni być potrafią.
Z worka przeszło trzydziestu niebanalnych postaci widzowie losowo wybiorą sześć. Najciekawsza, ich zdaniem, zostanie bohaterem wieczoru. Losy jego i jego najbliższych zobaczymy w serii fabularnych scen.
Aktorzy Klancyka zmierzą się ze sztuką budowania i odtwarzania postaci nie na podstawie gotowego tekstu, jak w teatrze dramatycznym, a w warunkach całkowitej dowolności, jaką daje impro.
Dodatkowo podczas każdego spektaklu dwoje widzów dostanie szansę zaburzenia sobie dowolnej osobowości na przeznaczonej do tego celu kozetce. Postacie stworzone z pomocą widzów wezmą udział w internetowym pojedynku o szanse na zostanie bohaterem kolejnego pokazu Zaburzonych osobowości.

Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków m.st.Warszawy.

wtorek, 11 maja 2010

MAJOWY SLAM POETYCKI W POWIĘKSZENIU


Kiedy: 13 maja 2010
Gdzie: Powiększenie ul. Nowy Świat 27
O której: godz. 20.00
Za ile: 10 PLN (występujący wchodzą za darmo)

Majowy slam w Powiększeniu będzie niebywałą atrakcją. Regularny konkurs poprowadzi bowiem człowiek, od którego to się wszystko zaczęło, czyli Bohdan Piasecki. Już dziś swój udział zapowiedziało kilka osób, które ciężko zobaczyć ostatnio na scenie. Wszyscy inni też są mile widziani. Sprawdźcie się w poetyckim konkursie, gdzie to publiczność powiem Wam, że jesteś super albo zdecydowanie nie.