piątek, 21 sierpnia 2009

22.08 Plac Zabaw prezenyuje Sklep z miesem

Franek i Taras graja HIP-HOP.od 18 gril, piwko i jest ekstra.

Niedziela g. 13 Sniadanie na Tarasie

goscinnie AV i Kaszmir

21.08 Air Wax


Air Wax Impreza
Burn Reynolds
Mitch Alive (Berlin/Soulclap)
g 21


Berliński dj, prowadzi audycje Soulclap, gdzie prezentuje mnóstwo ciekawej muzyki. Niedawno ukazał się jego nowy mix Funkastisch, który zbiera dobre recenzje na całym świecie. Zaletą jego imprez jest muzyczny eklektyzm i techniczne umiejętności, które doskonalił przez wiele lat. Ze swoją muzyką zjeździł całą Europe, ale nigdy nie dotarł do Polski. Jego pierwszy polski występ odbędzie się właśnie w Powiększeniu.

22.08 WARSOUL SESSIONS 5


Wstęp 5 pln do 22 wstęp free

MACEO WYRO
Maceo to freestyle'owy dj z kilkunastoletnim stażem w najlepszych polskich klubach i nie tylko. Jego mixtape'y gościły w takich audycjach jak Gilles Peterson Worldwide (BBC Radio One), Jazzanova Radio Show, Soulsearchin', czy Beyond Jazz. Jego sety dj'skie poprzedzały występy. takich artystów jak Rainer Truby, King Britt, Dego (4Hero), Afronaught i Seiji (Bugz In The Attic), Jazzanova, Kyoto Jazz Massive, US3, Howie B, Zero db, Mark De Clive-Lowe, Mad Mats, 7 Samurai i Spiritual South.Jego międzynarodowej audycji radiowej można posłuchać na www.myspace.com/sorceryradioshow.
"Maceo Wyro to modelowy przykład człowieka orkiestry. Gra, produkuje, remiksuje, pisze, organizuje i zarządza, w dodatku w świetnym stylu"(Gazeta Wyborcza, Co Jest Grane)

PHIL JONES
Phil jest DJ/selektorem od 15 lat. W jego setach najcześciej słychac inspirację jazzem, soul, boogie/disco i rytmami Afro-Latynoskimi.Phil mial szczęście grać z niektórymi ze swoich ulubionych artystów, takimi jak Poets Of Rhythm (Quannum/Ninja Tune), Dom Servini (Wah Wah 45s), Diesler (Tru Thoughts), Glyn Bush (Best Seven/Lionhead), Boca 45 (Grand Central), oraz Ojciec Chrzestny Jazz-Dance, Paul Murphy.Prowadzi też cotygodniową audycję w radiojazz.fm w każdy piątek od 19.30 do 21.00

MC SEAN PALMER
Sean urodził się w Londynie, zaś wychowywał w Manchester. Kilka lat temu przyjechał do Polski, by wykładać aktorstwo na Uniwersytecie w Łodzi. Jego grupa teatralna Equaldoubt zdobyła nagrodę za najlepszy debiut na festiwalu Malta'2006. Jako dj zadebiutował u boku Maceo w kolektywie Soul Power. Wkrótce potem chwycił za mikrofon, by osiągnąć całkiem niespodziewane efekty. Był wokalistą i frontmanem koncertowego składu Niewinnych Czarodziejów. Przede wszystkim jednak jest niezwykle żywiołowym mc, który doskonale sprawdza się w warunkach klubowych.www.myspace.com/wordsbeatsmelodies