czwartek, 4 czerwca 2009

MACEO WYRO we współpracy z RED BULL MUSIC ACADEMY prezentuje:


WARSOUL SESSIONS LIVE! : MARK de CLIVE-LOWE feat. VANESSA FREEMAN - czwartek 4.06.09, klub Powiększenie, Warszawa.

MARK de CLIVE-LOWE (MdCL) to nowozelandzko-japoński muzyk multiinstrumentalista i producent, który przez ostatnią dekadę tworzył w Londynie, a obecnie mieszka w Los Angeles.
MdCL to solidna i uznana marka na światowej scenie broken beatowej, jazzowej i soulowej. Reputację zdobył dzięki spektakularnym występom na żywo, podczas których na oczach publiczności rekonstruuje swoje studyjne produkcje od podstaw za pomocą samplera, instrumentów klawiszowych i efektów.
Poza licznymi występami klubowymi i festiwalowymi na całym świecie, MdCL ma na swoim koncie ponad 200 produkcji, wydanych m.in. przez wytwórnie Masters At Work Records, Verve, Impulse, Freedom School i Kindred Spirits.
Współpracował z tak znakomitymi artystami jak Shirley Bassey, Kenny Dope, Jody Watley, Omar, Dego, Bugz In The Attic, DJ Spinna, Leon Ware, basistą Pino Palladino (The Who/D'Angelo), czy przeszkadzajkarzem Sammy Figueroa (Miles Davis).

Występ w ramach cyklu WARSOUL SESSIONS w Powiększeniu będzie pierwszym koncertem klubowym artysty w naszej stolicy i zarazem jedyną datą w Polsce podczas tegorocznej trasy europejskiej, obejmującej takie miasta jak Cannes, Wenecja, Londyn, Madryt, Wiedeń i Helsinki.
Na scenie towarzyszyć mu będzie Vanessa Freeman, legendarna diva londyńskiego soulu, znana ze współpracy z grupami 4 Hero, Reel People, Azymuth i Kyoto Jazz Massive, a także takimi producentami jak Phil Asher, Kaidi Tatham, Mike Patto i Seiji.


Początek imprezy: godz. 21:00, bilety 25 zł w przedsprzedaży (do nabycia w klubie oraz w sklepie Side One, ul. Chmielna 21) i 30 zł przed koncertem.

UWAGA! O godz. 17:00 w klubie Powiększenie rozpocznie infosesja RED BULL MUSIC ACADEMY, podczas której Mark De Clive Lowe opowie o swoich muzycznych przygodach oraz zdradzi tajniki programowania beatów, samplingu i tworzenia harmonii w swojej muzyce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz