piątek, 17 lipca 2009

17.07 Dj Smoove i Cpt.Sparky impreza g 21 wstęp 10 pl do 22 free


Dj Smoove został profesjonalnym DJem w 1990 roku.

Jego kariera rozpoczęła się w północno wschodniej Anglii, gdzie zaczął grać w lokalnych klubach i barach.

W 1991 Smoove zaczął tworzyć własną muzykę mieszając hip-hop z jazzem, funkiem i soulem. Projekt nosił nazwę Ashbrooke Allstars i Smoove podpisał kontrakt na wydanie pierwszej płyty dla East West Records.

Płyta okazała się sukcesem i osiągnęła 16 miejsce w "National Dance Charts".

Od 1992 roku, przez dwa lata, Smoove prowadził swój własny program radiowy "The Ultravibe" w radiostacji Wear FM.Tworzywiele remixów w tym dla zespołu Digital Underground, Andy Smith of Potishead fame i Scot Henly.

W 1998 roku wydaje pierwszy singiel pod własną ksywką DJ Smoove "He Won't Get Far" dla wydawnictwa Atomic Hi Fi.Obecnie Smoove współpracuje z wydawnictwem Acid Jazz Records, gdzie wydał wiele singli włączając najnowszy "The Revolution Will Be Televised". A jego nowe utwory "Coming Back" i "Dead Men's Shirts" zostaną wydane jeszcze w tym roku.Innym projektem Smoova jest zespół Rubberneck grający funk i rap, gdzie Smoove odgrywa frontmena jak z kreskówek. Rubberneck gra od 2000 roku koncertując po całej Anglii.
Najnowszy jego projekt to wydawnictwo WACK records, którego
charakterystyczne komiksowe okładki płyt z mashapami remiksami można zobaczyć w torbach większości renomowanych DJów na całym świecie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz