czwartek, 25 lutego 2010

26.02 Piątek - pomniEjszenie - Andre Gardeja, Pol_On


godz. 22:00 wstęp 10,-


ANDRE GARDEJA (freizeitglauben/bar 25/berlin)
POL_ON (freerange)

górna sala / chill / dj Senhor Efebo (Sambasim)Andre Gardeja
Rozpoczyna swoja karierę muzyczna w 1992 w jednym z pierwszych berlińskich klubów - Walfisch, obecnie Sage Club. W 1997 uruchomia swój pierwszy sklep płytowy zlokalizowany w pobliżu Berlina - studio b., a cztery lata później przenosząc go do Berlina przekształca w jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc przez ludzi poszukujących wysublimowanych brzmień - Freizeitglauben. Pod tym samym szyldem otwiera również oficynę wydawnicza i agencje bookingową.

Ale nie koncentruje się wyłącznie na promowaniu i rozwijaniu wydawnictwa. Z roku na rok doskonaląc swoje umiejętności staje się coraz bardziej uznanym i docenionym djem. Grał m.in. z takimi postaciami jak: Ricardo Villalobos, Zip, The Mole, Thomas Melchior, Sven Vath, Andre Galuzzi, Peter Grummich, Jennifer Cardini, Ata & Heiko. Długo można wymieniać kluby i miejsca w jakich grał, ale warto wspomnieć, iż poza regularnym uczestnictwem w tak dużych festiwalach muzycznych jak niemiecki Melt lub hiszpanski Sonar, był gościem w 2005 płockiego Festiwalu Muzyki Elektronicznej.

POL_ON (Freerange, Outils Du Connaisseur)
Pol_On to Kacper Bogacz i Michal Piotrowski. Pierwszy na codzień jest cenionym muzykiem z dyplomem Jazzowej Akademii Muzycznej w Katowicach, dał się poznać szerszej publiczności serwując wraz z Marcinem Romanowskim porywające live acty jako Piroman vs Pan K. Drugi jeden z czolowych polskich dj'i - od lat związany z warszawską sceną klubowa jest bez wątpienia jednym z jej motorów napędowych. Ma na swoim koncie organizacje imprez, booking festivali oraz produkcje min z SLG. Ich produkcje zostaly wydane nakladem takich wytworni jak Outils Du Connaisseur, Get Pchysical czy Mothership. W swoich produkcjach Pol_On nie ogranicza sie do jednego stylu laczac wspolczensne brzmienia muzyki elektronicznej z wszystkim tym co do tej pory stanowiło ich inspiracje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz