środa, 16 czerwca 2010

why not warsaw? mini festiwal elektroniczny: Aymeric hainaux (fr) & Preslav Literary School (uk) & Konrad Gęca / 20.06.2010 PLAN B


20.06.2010
PLAN B
why not warsaw? mini festiwal elektroniczny:
Aymeric hainaux (fr) & Preslav Literary School (uk) & Konrad Gęca
Koncert w ramach festiwalu Arteterapia (20-24.06.10)
g. 20
wstęp wolnywhy not warsaw? : aymeric hainaux (fr) & preslav literary school (uk) & konrad gęca

Aymeric Haiunaux

Rzeczywistość to natura

Jakie przeznaczenie mają nasze kolana? uszy? łokcie?... Każdy z nas posiada ciało i przestrzeń, w której go używa. Życie to spacer, odkrywanie miejsc przy użyciu naszego ciała.
http://www.unpoisson.com/

Preslav Literary School aka Adam Thomas

Adam Thomas jest producentem, kuratorem i pisarzem z Wielkiej Brytani aktualnie mieszkającym w Berlinie. Jako Preslav Literary School Adam tworzy dźwiękowe kolaże w oparciu o stare nagrania z taśm lub dzwięki otoczenia nagrywane na dyktafon. Proces przetwarzania tych dźwięków, overdubbing i manipulacja na żywo prowadzi do powstania niezwykle wciągającego ambientowego słuchowiska. Adam wydał trzy płyty. Występował na wielu festiwalach w całej Europie m. in. z Machinefabriek, Leif Elggren, Sudden Infant, Antoine Chessex, Matt Elliott, Shitty Listener.

http://www.myspace.com/preslavliteraryschool

Konrad Gęca

Przetwarza dźwięki nagrane w terenie lub w domku - od instrumentów przez przedmioty codziennego użytku po bażanta. Interesuje go zarówno rytm jak i soniczne eksperymenty spod znaku ambientu i noise'u. Jako DubCore tworzy ciężkie brzmienia inspirowane muzyką dub a utwory powstałe w ramach tego projektu zostały wydane na kilku kompilacjach m.in. na składance Dub out of Poland. Ostatni okres to głównie działania w oparciu o gromadzone przez wiele lat dźwięki otoczenia oraz modulacja i dogłębna ekspolarcja tych nagrań. Członek zespołu Aloes, grającego improwizowany drum'n'bass & noise & dub. Grał m.in.. z Tomkiem Głucem, Maciejem Miśkiewiczem, Thomasem Tello, Nicolas'em Perret, Jankiem Kubkiem, Tomkiem Chołoniewskim, Rinus'em Van Alebeek. Tworzy też videoart.

www.myspace.com/konradgeca
www.myspace.com/dubcoresound

więcej o festiwalu Arteterapia:
http://www.myspace.com/arteterapiafestival

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz