poniedziałek, 25 października 2010

Andrew Shapiro / koncert solo / 25.10


25.10
Andrew Shapiro
Koncert
g. 20
wstęp 10 pln

Andrew Shapiro to jeden z wyróżniających się kompozytorów wśród młodych nowojorskich artystów. W swoim najnowszym albumie "Numbers, Colors & People" wystąpił solo jako pianista.

Jego nastrojowe, wpadające w ucho melodie stanowią oryginalną mieszankę popularnego i klasycznego stylu. Interesująca muzyka wykazuje artystyczną dojrzałość i określony stopień kompilacji, doceniany przez profesjonalistów, trafiając jednocześnie do mniej, jak i bardziej wyrobionych słuchaczy.

Wydany w marcu 2009 r., album "Numbers, Colors & People" został wyprodukowany przez Michaela Riesmana (wieloletniego producenta i dyrektora artystycznego słynnego Philipa Glassa). Album został przedstawiony przez Andrew w czasie dwóch koncertów w prestiżowej serii pt. "Wordless Music". Odbyły się one w "Le Poisson Rouge", która przyciąga nowojorskich miłośników awangardy.

Andrew objechał Amerykę ze swoimi koncertami, występował także w Europie. Jego ambicją jest udostępnienie swoich kompozycji, a szczególnie ostatniego albumu, słuchaczom na całym świecie.

Więcej informacji na stronie:
http://www.andrewshapiro.com/
muza na:
www.myspace.com/andrewshapiro

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz