czwartek, 14 października 2010

Na Stare Milion Orzeźwia Już Od Roku feat. aliOOFT / 16.10


16.10
Na Stare Milion Orzeźwia Już Od Roku feat. aliOOFT
Impreza
g. 21
wstęp 10 pln


Na Stare Milion czyli Twój lokalny party geszeft, prywaciarska inicjatywa w świecie wielkich korporacji, oraz amatorski joint venture w jednym, ma już rok. Nad Wisłą lubujemy się w celebrowaniu przegranych powstań, nieudanych inicjatyw i wielkich klęsk. Rocznic o pozytywnym zabarwieniu jakoś ciągle brak. My swoją krecią robotą świata nie naprawimy, ale proponujemy raczej odświętną celebrę na wesoło. W żadnym razie nie zważając na to, że za oknem wieje wiatrem szara jesień.

Zamiast wyprawić z okazji pierwszych urodzin bizantyjską ucztę, zdecydowaliśmy się na coś bardziej w naszym stylu. Finał dwudniowej celebry ulokowaliśmy w Powiększeniu, jednym z najprzyjemniejszych miejsc w stolicy gdzie dokładnie rok wcześniej odbyła się pierwsza impreza pod tym dziwnym szyldem. Zamiast uginających się stołów, proponujemy wrażenia taneczno-towarzyskie.

Wisienką na urodzinowym torcie będzie występ niebanalnego gościa z zagranicy. Dwugodzinny set wypełniony doskonale zmiksowanymi świeżynkami, starociami i niespodziankami zagra dla Was Ali Herron, lepiej znany jako Ali OOFT.

Obok gościa ze Szkocji wystąpi zjednoczona brygada Na Stare Milion, czyli J-Son & Funkoff (Grupa Biznes) z charakterystyczną mieszanką 80s boogie, electro-funku, disco i klasycznego house'u oraz Weekid, młody-zdolny-rokujący człowiek renesansu z Łodzi, rozkochany w komiksach, dubstepie i newbeats.

Zaprosiliśmy także ludzi, którzy popierają ideę i koncepcję NSM, oraz dzielą z nami naszą irracjonalną pasję do winylowej płyty. Na sali barowej wystąpi Fat Groh, jeden z ojców-założycieli wytwórni Junoumi Records, zasłużonej dla wydawania polskiej muzyki miejskiej; WWW, właściciel kultowego sklepu SideOne, człowiek-instytucja, od 12 lat nieprzerwanie i wbrew zmianom koniunktury ściągający do Warszawy najciekawsze płyty z całego świata. Wspomoże ich duet Dizky/Praktik występujący w roli muzycznych selektorów oraz Jedynak, moderator stołecznego życia towarzyskiego z zaprzyjaźnionego kolektywu Club Collab.

***

MAIN:

Ali OOFT (Instruments Of Rapture / L.E.S.S. / Foto Rec. / Glasgow)

NSM Soundsystem:

J-son & Funkoff (Grupa Biznes) + Weekid

BAR:

Fatgroh (JuNouMi)
WWW (SideOne)
Dizky/Praktik (DJ Set)
Jedynak (Club Collab)

Wstęp 10/15 PLN

***

Jeśli, ktoś ma jeszcze muzyczne wątpliwości, stale zapraszamy do sprawdzenia czterech urodzinowych miksów przygotowanych przez wszystkich członków NSM Soundsystem oraz Ali OOFT'a, które można odsłuchać i ściągnąć poniżej.

Przypominamy, że Ali OOFT oraz Grupa Biznes wystąpią także w piątek 15 października na powakacyjnej inauguracji cyklu The Disco w klubie SQ w Poznaniu:

http://www.facebook.com/event.php?eid=154156397950499

Osoby, które zamówiły urodzinowe koszulki 'Cytroneta' proszone są o zgłaszanie się po odbiór w trakcie imprezy na DJkę gdzie czekać na nie będzie również pyszny drin od J&B START A PARTY, które wspiera działania NSM.

Więcej info jak zwykle na:

www.nastaremilion.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz