piątek, 14 stycznia 2011

ESVW attack!!! vol.5 ===>> Powiększenie / 15.01


RDKillers.com prezentuje:

ESVW attack!! vol.5
15.01. (sobota)
Warszawa, Powiększenie ul. Nowy Świat 27
start: 21:00
entry: 10pln
Djs:
JICK MAGGER
http://www.myspace.com/jickmagger
BERT
http://www.myspace.com/electricitypoland
SZUM
http://www.myspace.com/szupla
FATAL
http://www.myspace.com/soundfellas
PUZIA
http://www.myspace.com/puzia


★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★


Jeszcze niektórym pewnie huczą w uszach posylwestrowe wystrzały, a w głowach odbija się echo przesłodzonych hitów, ale najwyższa pora zrobić generalny porządek - czas na pierwszą w nowym roku edycję najlepszego cyklu imprezowego w mieście - ESVW ATTACK!
Już po raz piąty wizuale na wszystkich ścianach (a nawet więcej) rozświetlą wasze ryjki, a najgrubszy groov w klimatach electro-clash-fidget-tech-house-break-bassline-&... rozbuja wasze nogi, a tyłeczki wytrzęsie tak, że zgubicie z pewnością parę kilo ;)))
Electro Space Visual World to nowe oblicze electro imprez, gdzie jak zawsze organizatorzy zadbają o jakość dźwięku płynącego głównie z gramofonów i jakość ogarniającego was zewsząd obrazu, żebyście poczuli się naprawdę swobodnie odprężeni podczas szaleńczego baunsu! Muzyka i obrazy stworzą tak spójny klimat, że przyjemność ducha nie pozwoli waszemu ciału wyrwać się z klubu do białego rana!
Kompleksową obsługę bodźców słuchowych zapewnią organizatorzy z kolektywu Radical Dancefloor Killers (www.rdkillers.com), który współtworzą dj-e: Puzia, FatAl i SZUm jak więc widzicie, sami doświadczeni wyjadacze potrafiący przypuścić grupowy, zmasowany atak najgrubaśniejszym electro-soundem z czarnych placków najlepiej sprawdzającym się na parkiecie! Specjalnymi gośćmi styczniowej edycji będą, naprawdę zacne osobistości: organizator wyśmienitego cyklu Bang! - Jick Magger oraz ElectriCity - dj Bert. Nie pozwolimy Wam na nudę - będzie jak zawsze eklektycznie, sympatycznie i zabawowo!!!
O niecodzienną oprawę wizualną zadba niezastąpiony team vj G Had, Sylwek Łuczak, oraz SZUm, oświetlając pomieszczenie z niezliczonej ilości rzutników i projektorów, natomiast dancefloorowe szaleństwo zarejestrują nasi najlepsi foto-soldiers: Tomek TJFK Kuczma i Grześ Piłat.
Przyjdźcie, by wspólnie z nami stworzyć niepowtarzalny, najlepszy w mieście imprezowy klimat!!!

UWAGA!
Tradycyjnie dla pierwszych 200 osób różnokolorowe przypinki do kolekcji!
Ostatnio badże zniknęły w mgnieniu oka, nie ociągajcie się zatem ;)


★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
więcej www.klubpowiekszenie.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz