piątek, 25 marca 2011

Aerosol Nights / sobota g 22 wstep 10 pln
Aerosol Nights
to cykliczna prezentacja czołówki polskiej sceny streetartowej w połączeniu z europejską śmietanką ulicznych artystów. Atakuje wnętrze klubu Powiększenie, na żywo produkując największy live act psikania w tym stylu. Szybka i precyzyjna ręka, spontaniczność chwili bujająca wyobraźnią, obłoki z farby i kreska markera pozwolą zrozumieć przekaz streetartu.

W marcu, na drugim cyklu zagości pokaz wolnej ręki uzbrojonej w... markery i pędzle. Polskę reprezentować będą Swanski, Tone i Aqualoopa, wraz z wyklejaną interwencją Goro. Zagraniczną niespodzianką będzie Flying Fortress, jedna z gwiazd europejskiej ulicy, niemiecki artysta znany na całym świecie. Jego murale jak i płótna, których głównym motywem jest komiksowy charakter z kaskiem na głowie zdobyły potężne uznanie w USA, Azji i całej Europie. Ma też duże uznanie wśród kolekcjonerów vinyl toys za autorskie figurki Teddy Troops. Nie możecie tego przegapić.
Oczywiście całą kompozycję imprezy dopełni break beatowo hip-hopowy soundtrack w wyuzdanej formie brzmienia z freestylowymi nawijkami w tle o który zadba Męskie Drganie czyli Bshosa (Detroit Zdroj), dj Spike (Break da Funk) i Justin (Jarek Kulik)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz