środa, 13 stycznia 2010

15.01 Piatek / pomniEjszenie / Pol_on vs. Mikobane


godz. 22:00, wstęp 10,-

MIKOBENE (elevation rec.)
Nie można go zaszufladkować do jednego rodzaju muzyki elektronicznej gdyż łączy prawie wszystkie jej gatunki.

Mikołaj Benedykciuk DJ i producent pochodzący z Warszawy, swoją działalność muzyczną rozpoczął 5 lat temu. Początkowo jako producent w duecie Cbass and Mikobene.
W 2007 roku jako laureat konkursu wystąpił na COKE LIVE MUSIC FESTIVAL. Jego ostatnie produkcje wydawane przez irlandzką wytwórnię Elevation Rec. zdobywają coraz większe uznanie w Polsce i na świecie. Dowodem tego
jest współpraca z najbardziej uznanymi producentami muzyki elektronicznej (Wareika, Russ Gabriel, Elegia, Chelonis R Jones, Milton Jackson, Pablo Bolivar, Tomato Jaws, Pole Folder, James Teej, Chloe Harris, Subsky).
Został zaproszony na Heineken Thist w Kairze w 2008 roku gdzie grał u boku Johna Digweeda. W tym samym roku wystąpił jako gwiazda w Saklıkent Club w Ankarze. Regularnie grywa w najlepszych klubach w Polsce.

POL_ON
to dwojka doskonale znanych w swiecie muzyki elektronicznej producentow Kacpra Bogacza i Michala Piotrowskiego, ktorzy postanowili wspolnie zajac sie produkcja muzyki. Obecnie - obok 3Channels - są najbardziej znanym polskim duetem odnoszącym sukcesy na skalę światową.
Kacper Bogacz - bardziej znany jako Pan K ma za soba dosyc dluga kariere. Absolwent wydzialu jazzu na Akademi Muzycznej w Katowicach. Znany m.in z Prokjektu Kosmodrom, Piroman vs PanK czy solowego projektu Pank, ktorego dwie EPki ukazaly sie nakladem Italo Buissness.
Michal Piotrowski czyli Mike P. Promotor - jeden z glownych animatorow sceny muzyki elektronicznej w Polsce. Ma na swoim koncie organizacje imprez, na ktorych wystapila czolowka swiatowej sceny muzyki klubowej i nie tylko, booking festivali oraz produkcje min z SLG.. Najbardziej jednak znany jest z niezliczonej ilosci wystepow w calym kraju jak rowniez poza jego granicami jako doskonaly dj.
Drogi obydu panow zeszly sie w 2007 roku gdy to za sprawa pierwszych wspolnych imprez znalezli łączaca ich pasje, do ktorej maja bardzo podone podejscie i wizje. Pozniejsza wspolpaca przelozyla sie na wspolna produkcje muzyki, ktora poczatkowo niesmiala - zaczela nabierac coraz wiekszego tempa czego efektem bylo zainteresowanie sie materialem wytworni Channels Records. Po niecałym, jakże udanym z resztą roku chłopcy mogą pochwalić się wydawnictwami na tak prestiżowych labelach jak: Connaisseur, Get Physical czy Mothership, a wkrótce i Mofo. Ich sukces cieszy tym bardziej, iż to kolejni polscy producenci którzy wypływają na szerokie wody i promują rodzimy kraj w świecie.

Dyskografia:
EP:
Pol_On - Ranom incl. SLG Rmx (Channels Rec.)
Pol_On - Omorp incl. Catz n Dogz Rmx (Outils Du Connaisseur)
Catz n Dogz & Pol_on - Me (Get Physical)
Catz n Dogz & Pol_on - What We're Doing (Mothership)
REMIX:
Kasper Bjorke - The Great Derangement incl. Catz n Dogz & Pol_on Rmx
(We Love This)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz