środa, 17 lutego 2010

19.02 Piątek // Addiction Night - Drum'n'bass w Powiększeniu ! ! !


godz. 22:00, wstęp 10,-

SMOTE (Good Looking, Vibez, Telluric / SK)
DIRRRTY B (BluMotion, Red Mist / SK)
ROS (Sabbi, Addiction, Carhartt, Bassdrive)
HARLAND (Soul Initiation, Fructi Org)
MC SQBASS (Addiction, Kayax)

Górna Sala - chill out - Grajek Krawiec (aFrykasy, Retroakcja)

SMOTE (Good Looking, Vibez, Telluric / SK)
www.myspace.com/smotethomas

Smote to producent, który kontakt z muzyką posiadał już od wczesnego dzieciństwa. Grał na pianinie, później na gitarze w punkowej kapeli zwanej Los Ratones Paranoicos. Doświadczenie to stanowiło silną podstawę dla kierunku, który obrał w muzyce elektronicznej. Trip Hop oraz muzyka takich formacji, jak Massive Attack, Portishead czy Tricky jest silnie zakorzeniona w dźwiękach, jakie słychać w jego produkcjach. W 1998 roku zaczął komponować własną muzykę. Software komputerowy w pełni zaspokoił jego potrzebę tworzenia własnej muzyki.
Latem 2003 roku stworzył agencję Reverse ( www.reverse.sk), której celem jest promocja muzyki dnb oraz wsparcie młodych talentów w Słowacji. Specyficzne przestrzenne i głębokie brzmienie jest charakterystyczne dla produkcji Smote. Te dwa elementy najlepiej ujmują jego styl. Jego produkcje promuje BBC1extra (Dj Flight) oraz Bassdrive, gdzie jego muzyka jest regularnie prezentowana przez Stunne czy Dj Kapacity. Od 2007 roku Smote zaczął wydawać w tak prestiżowych labelach jak Midnight Sun, Vibez, Strictly Digital, RedMist, Telluric czy Good Looking Jego utwory regularnie pojawiają się w setach takich artystów jak LTJ Bukem, Nookie, Stunna, Subject 13, Physics, Haze, Brooklyn oraz wielu innych...

ROS (Sabbia, Addiction, Vibez, Carhartt)
Właściciel labelu Addiction Records. Założyciel producenckiego projektu Sabbia, współpracującego z zaprzyjaźnionymi wokalistami, muzykami i producentami. Owocami tej współpracy zainteresowały sie takie wydawnictwa jak np. legendarna londyńska Vibez Records. Ros pojawia sie regularnie u boku LTJ Bukem'a w słynnym londyńskim klubie Fabric: FabricLive - "BUKEM IN SESSION". Miał też przyjemność stanąć za deckami w kilku brytyjskich klubach, m.in.: Hub, 1001 Cafe, Bar Rumba, Medicine Bar, Wire. Grał we Włoszech (kontynent i Sycylia), na Łotwie, Słowacji, w Czechach, Niemczech, Szwajcarii, Francji i Danii. Ros działa czynnie jako promotor, jego cykliczne imprezy Addiction Night czy Atmosphere Poland, gościły największe nazwiska z gatunku DnB.
Od 2007 jest rezydentem marki Carhartt w Polsce. Od października 2009 wspólnie z Rezą, prowadzi cykliczną audycje Soul Addiction show w jednej z najpopularniejszych na swiecie internetowych rozgłośni DnB
www.bassdrive.com

MC SQBASS (Addiction, Kayax)

Wokalista, gitarzysta i dj.
Grał w większości dobrych klubów w Polsce,na festiwalach takich jak Heineken Open'er,Coke Festival, Orange Warsaw Festival, Wianki, Creamfields, występował również w Londynie, w Włoszech, Francji,Czechach. Współpracował miedzy innymi z takimi artystami jak Smolik,Fisz Emade.

Akcję wizualną przedstawi ekipa Sp_zoo
http://www.myspace.com/sp_zoo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz