poniedziałek, 8 marca 2010

Klancyk - wtorek g 20.00


9.03.2010
Teatr Improwizowany Klancyk
spektakl
g 20.00
wstęp: 10 pln


Czy ryczy z bólu ranny łoś gdzie Panda lepi kulki z chleba? Z tym hasłem na ustach cyrkowa rodzina Marsjano (czyt. Marsziano) zaprasza na kolejny występ z cyklu Zagrożone Gatunki. A w nim m.in prestidigitatorskie sztuczki El Magico Bluszczi, czy znowu wyciągnie się z kapelusza za nos? Czy zamieni swoją rękę w jamnika z balona? Z nim Panna Chichotka, która wyjada śmiech z powietrza, dzięki niemu jej oczy pęcznieją i wybuchają popcornem w publiczność. Nie zapomnijmy o połykaczu widelców Panu Szczerbie, nasz były kapitan pirackiego, kutra rybackiego (nielegalny śledź rządzi!) znowu na fali.

Być może pojawi się też duch ojca Hamleta, który skończył z nudnymi, duńskimi żartami z brodą a zaczął grać na pierdzącej okarynie! Nie wiadomo jak z Człowiekiem Kulą, po jego ostatnim strzale z armaty uśmiechu w publiczność ktoś mu wstrzyknął miód w szpik i od tamtej pory zdarza mu się pobzykiwac dziesięc centymetrów od naszego lewego ucha. Co raczej wszystkich peszy.

Niestety napewno nie będzie z nami, naszego gadającego psa Błażeja gdyż wyjechał na Litwę w poszukiwaniu świeżej żurawiny. Pomimo tego Serdecznie Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz