wtorek, 25 stycznia 2011

D4D (ex Dick4Dick) (PL) i Afterparty: + catch: dick2dick / 28.02


D4D (ex Dick4Dick) (PL)
Koncert
G 20, wstep 20/30zł


bilety kup tutaj http://www.shortcut.pl/bilety.php#D4D
lub w samym punkcie Shortcut w Powiększeniu (w godz. 11- 19)

Afterparty:
+ catch: dick2dick
IM2
Hrabia+
Impreza
Start 22:30, wstęp 10,-


D4D
Teraz D4D. W zasadzie od zawsze D4D nawet jako Dick4Dick. Zawsze z przodu i zawsze odważnie. Robimy to, co w danym momencie uważamy za najwłaściwsze na naszej muzycznej drodze. Jesteśmy bezkompromisowi.

Nowa płyta jest taneczna! Nowa płyta jest poważna! Nowa płyta jest najlepszą, jaką udało nam się do tej pory nagrać! Jest na niej 10 zupełnie różnych utworów, których esencją jest bezczelnosć “Silver Ballads”, rozpasanie “Grey Album”, uduchowienie “Summer Remains” i alchemia naszego nowego studia Dickie Dreams w Gdańsku.

Pracowaliśmy w składzie: Krystian Wołowski (aka Goodboy Khris), Tomek Ziętek (aka Baron Baye), Jacek Frąś i Michał Skrok (aka M.Bunio.S), i wsparliśmy się licznymi gośćmi. Dzięki temu precyzyjna elektronika spotyka się z wieloinstrumentalną orkiestracją, a zimne zgrzyty syntezatorów walczą z fortepianem Steinwaya.

Pragniemy, żeby nasza muzyka poruszała tłumy. Na koncertach dokręcimy śrubę do oporu i wyciśniemy z Was pot i łzy. To nie żart!

Najnowszy album zatytułowany: Who's Afraid Of? ukazał się 8 listopada 2010r.
nakładem Mystic Production.


Afterparty:
+ catch: dick2dick

+catch to wyje... zaje... poje... cykliczny w swym założeniu show mr.i + moony + najlepsi rodzimi djs, którzy potrafią swymi setami sprzedać Ci najbardziej wyrafinowanego, precyzyjnie wymierzonego plaskacza prosto w Twą napiętą całotygodniowym stresem twarz...
Plaskacz ów przyniesie totalne rozluźnienie całemu Twemu Ciału a wiedziony zwierzęcym instynktem obliźniesz się po nim ze smakiem...!

Klub Powiększenie jako warszawskie epicentrum gustownych beatów oświeconych wizualnymi uniesieniami, stanie się tej nocy świadkiem podwójnego uderzenia, jedno po drugim, dick after dick!!!

plaskacze rozdadzą:

- dick2dick
- IM2
- Hrabia+

imprezę zrelacjonuje:
- im@home PREZENTIREN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz