piątek, 10 czerwca 2011

Rewelacyjni Hydrofoniks / impreza piatek Powiększenie


Trzyosobowy duet lub dwuosobowy tercet. Rewelacyjni Hydrofoniks to wspólne dzieło trzech melomanów - Doktora Plamy, Senor Soula oraz Rewelacyjnego Luciano, którzy swoje zamiłowanie do muzyki postanowili realizować poprzez puszczanie swoich ulubionych piosenek w różnego rodzaju przybytkach. Ich selekcja obejmuje przede wszystkim szalenie taneczną i na wskroś organiczną muzykę taneczną, lecz dzięki swym indywidualnym gustom na ich... potańcówkach można usłyszeć bardzo szerokie spektrum muzyki.

Parafrazując słowa pewnego dziennikarza muzycznego:
"Uwielbiają muzykę Ekspresja jest ich siłą. Kiedy zaczynają grać i śpiewać zapominają o wszystkim, poddają się muzyce całkowicie. Oddziaływują na siebie wiodą publiczność do kulminacji. Każda ich piosenka ma tę ekstatyczną kulminację, w której instrumenty powtarzają w nieskończoność figurę rytmiczną a głosy rozbudowują temat od pastelowego w wyrazie liryzmu, do drapieżnej unerwionej rytmiki. Improwizują podniecają się okrzykami… Nic więc dziwnego, że od najmłodszych lat nie było dla nich problemem wybrać zawód.

Czy są do kogoś podobni? Krytycy lubią szufladkować i porównywać toteż doszukiwano się różnorakich podobieństw. Bardzo szybko jednak ukształtowali własny oryginalny styl."


Co was czeka?

Odpowiedź pod linkiem: http://i.mixcloud.com/C3VID

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz