czwartek, 16 kwietnia 2009

!!!Otwarcie!!!

Spóźniona, przełożona i długo wyczekiwana imprezka inauguracyjna Powiększenia juz w piątek 17 kwietnia.

Niestety koncertu grupy Baaba nie udało nam się przesunąć na nowy termin ale za to nadarzyła się rzadka, a być może niepowtarzalna okazja zaprezentowania projektu Trylobit, którego mózgiem i pomysłodawcą jest uwielbiany przez tłumy basista Baaby Piotr Zabrodzki.

sami piszą o sobie tak:

Legendarny Trylobit znowu atakuje.
Freejazzowy potok dźwięków, lawa improwizacji, muzyczny strumień wiadomości, niesamowita energia towarzyszy zawsze koncertom grupy, która ma na swoim koncie płytę wydaną w 2007 roku. O ile na płycie występował duet, czyli Piotr Zabrodzki na fortepianie i Artur Lawrenz na perkusji, to na koncercie skład będzie powiększony o Wojtka Traczyka grającego na kontrabasie i Kamila Szuszkiewicza grającego na trąbce. Muzyka przywodzi na myśl Coltrane i Aylera ale nierzadko też japońskie dokonania spod znaku Ruins, a gdzie indziej harmonie niczym z utworów Debussego, czy Messiaena.

Zespól został założony przez Piotra Zabrodzkiego, znanego z takich projektów jak Baaba, Blast Muzungu, Easy Band a także z współpracy nagraniowej z japońskim perkusistą Tatsuya Yoshida i tubistą Zdzisławem Piernikiem.

koncert o 20
wstep free.

Po koncercie oczywiście impreza.
Zagrają Papa Zura (Soul Service) i Grajek Krawiec (encepence.org).
Oprawa wizualna vj f/x, Miango i Adam T.
Będą niespodzianki ...Pinkie pewnie też :)

Zapraszamy!



z tej okazji specjalne podziekowania dla:

ddr studio za meble

zuzanna p, taras, macio oraz swanski, jarek goś za koncepcje i twórczości

joanna d, maniek, grześ, andrew gołota, józek, josef, ziu, mewa, zocha, dagna i inni nasi kochani wierni i oddani za pomoc wszelką

łukasik, szwaken, rysia, terminator, wajcha, karolek i reszta ekipy budowlanej za dobra robote

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz