środa, 15 kwietnia 2009

SHARE WARSAW 19.04.09Powiększenie, ul Nowy Świat 27, Warszawa
19.04.09.
start: godzina 20:30

Przyjdź i weź udział w otwartym jamie audiowizulanym SHARE! Zapraszamy wszystkich VJów i muzyków oraz tych, którzy chcieliby zobaczyć na czym polega SHARE i w przyszłości PODŁĄCZYĆ SIĘ do akcji.

SHARE to organizacja tworząca społeczność nowych mediów, wspierająca współpracę i wymianę wiedzy artystów i twórców, lokalnie i globalnie. Idea polega na samoorganizowaniu się grup na podobnych zasadach na całym świecie pod wspólnym szyldem SHARE. Korzystając ze wskazówek SHARE.global, lokalni działacze prowadzą darmowe i otwarte warsztaty w swoich społecznościach. SHARE JEST SREAMINGOWANE DO INTERNETU, DZIĘKI CZEMU ROZRZESZA POLE ODDZIAŁYWANIA.

Jak wziąć udział w SHARE?

Uczestnicy przynoszą swoje urządzenia i podłączają się do wspólnie zbudowanego systemu lub sprzętu. Improwizują i przedstawiają na żywo swoje audio i wizualne działania, wymieniają się doświadczeniami, spostrzeżeniami, umiejętnościami. Występ ma miejsce cyklicznie, by grupa mogła się rozwijać. SHARE koordynuje każdy event i zapewnia miejsce, projektory oraz darmowy dostęp do internetu dla wszystkich uczestników. Tak spotykają się i organizują VJe wspólnie z muzykami w różnych miejscach na świecie. Dzięki tym działaniom, środowisko VJskie może się rozwijać i przekazywać sobie wiedzę. Przyjdź i weź udział w otwartym jamie audiowizulanym.

Wszyscy chętni proszeni są o wcześniejszy kontakt z organizatorami
e-mail weronika.m.lewandowska@gmail.com

więcej: www.myspace.com/sharewarsaw
streaming: www.ustream.tv/sharewarsaw

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz