poniedziałek, 2 listopada 2009

I OTWARTE MISTRZOSTWA WARSZAWY W CHIŃCZYKU już jutro w Powiększeniu (wtorek 3.11) o 19.00 - górna sala


Dawno, dawno temu, a dokładnie 95 lat temu do Europy trafiła stara hinduska gra planszowa, w której nie ma zwycięstwa bez dobrej strategii i wielkiego szczęścia, zarazem. Gra ta nazywała się „Mensch ärgere dich nicht", co sugeruje, kto ją po raz pierwszy oficjalnie wydał - w wolnym tłumaczeniu „Nie irytuj się, człowiek”. Dziś, gra znana jest wszędzie, choć co ciekawe niemal w każdym kraju ma inną nazwę. U nas – Chińczyk. Dlaczego? Tego nikt nie pamięta. Faktem jest natomiast, że w przyszłym roku odbędą się pierwsze Mistrzostwa Świata w Chińczyku. Ubiegając je, Grupa Citydoping zaprasza na I Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Chińczyku. Odbędą się one 3 listopada w prężnie działającym klubie Powiększenie przy ul. Nowy Świat 27.

Zasady są proste:

1. Wpisowe - trzy wyrzuty kostką razy liczba złotych i wchodzisz do gry. Czyli najmniej 3 złote, najwięcej złotych 18.
2. Gramy systemem pucharowym - w pierwszej i drugiej rundzie przy stoliku grają cztery osoby, liczba stolików jest parzysta, do następnej rundy przechodzi zwycięzca i zawodnik, który zajął drugie miejsce. Gramy dopóki nie wyłonimy zwycięzcy. W przypadku, gdy liczba zawodników będzie niepodzielna przez cztery losujemy kto zagra przy którym stole.
3. Obowiązuje regulamin gry wydanej przez firmę Granna.
4. Nagrody to: gry od Granny, dla czterech ścisłych finalistów parkowe zaproszenia na kolację do restauracji: IZUMI SUSHI – Biały Kamień (ul. Biały Kamień 4), Buddha Restaurant (Nowy Świat 23), Besuto Sushi Bar (Nowy Świat 28), Kwai (Marszałkowska 64)
5 . Zgłaszać się można e-mailowo info@citydoping.com lub w Powiększeniu 15 minut przed rozpoczęciem mistrzostw

GRAMY!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz