sobota, 14 listopada 2009

SHARE WARSAW streaming: 21h www.ustream.tv/sharewarsaw (już jutro 15.11)


Share Warsaw
Jam audiowizualny
g 20
wstep wolny


Przyjdź i weź udział w otwartym jamie audiowizulanym SHARE! Zapraszamy wszystkich VJów i muzyków oraz tych, którzy chcieliby zobaczyć na czym polega SHARE i w przyszłości PODŁĄCZYĆ SIĘ do nas. Eksperymentalny skład muzyczny, zawiązany na chwilę splecie się w dialogu z VJ-ami i ich wizualnymi wrzutami.

SHARE to organizacja tworząca społeczność nowych mediów, wspierająca współpracę i wymianę wiedzy artystów i twórców, lokalnie i globalnie. Idea polega na samoorganizowaniu się grup na podobnych zasadach na całym świecie pod wspólnym szyldem SHARE. Korzystając ze wskazówek SHARE.global, lokalni działacze prowadzą darmowe i otwarte warsztaty w swoich społecznościach. Spotakania SHARE są streamingowane na cały świat.

Jak wziąć udział w SHARE?
Uczestnicy przynoszą swoje urządzenia i podłączają się do wspólnie zbudowanego systemu lub sprzętu. Improwizują i przedstawiają na żywo swoje audio i wizualne działania, wymieniają się doświadczeniami, spostrzeżeniami, umiejętnościami. Występ ma miejsce cyklicznie, by grupa mogła się rozwijać. SHARE koordynuje każdy event i zapewnia miejsce, projektory oraz darmowy dostęp do internetu dla wszystkich uczestników. Tak spotykają się i organizują VJe wspólnie z muzykami w różnych miejscach na świecie. Dzięki tym działaniom, środowisko VJskie może się rozwijać i przekazywać sobie wiedzę. Przyjdź i weź udział w otwartym jamie audiowizulanym.

Wszyscy chętni proszeni są o wcześniejszy kontakt z organizatorami
Weronika Lewandowska
info: www.myspace.com/sharewarsaw
zgłoszenia: weronika.m.lewandowska@gmail.com

więcej: www.myspace.com/sharewarsaw
streaming: www.ustream.tv/sharewarsaw

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz