czwartek, 24 czerwca 2010

ZaBURZONE OSOBOWOŚCI po raz ostatni / .. przed wakacjami


24.06.2010
ZABURZONE OSOBOWOŚCI po raz ostatni
spektakl Teatru Improwizowanego Klancyk
g 20.00
wstęp 10 pln
Joanna Karta-Miecznik, Marcin Kapra, "Amber” i dziesiątki innych. Wszyscy ciągle tkwią w naszym worze. To ostatnia okazja, żeby ich wyciągnąć i zobaczyć na scenie. Mogą nie przetrwać trzech miesięcy wakacji.

Po raz ostatni w tym sezonie, a może i w ogóle macie szansę zajrzeć w zakamarki umysłów zupełnie niespodziewanych bohaterów. Stworzymy ich na Waszych oczach i z Waszym udziałem. "Zaburzone osobowości" to nowy, w całości
improwizowany spektakl o ludziach dziwnych, jak tylko ludzie dziwni być potrafią.

/// O spektaklu ///

W worku jest przeszło trzydziestu niebanalnych bohaterów. Widzowie losowo wybiorą sześciu, a następnie zdecydują, kto zostanie postacią wieczoru. Losy jego i jego najbliższych zobaczymy w serii fabularnych scen.
Dodatkowo podczas każdego spektaklu jeden z widzów dostanie szansę zaburzenia dowolnej osobowości na przeznaczonej do tego celu kozetce.
Pośmiejemy się też z głosów w głowie pewnego bohatera, jak również przejedziemy się Tanią Linią Kolejową w bardzo zatłoczonym przedziale.

/// Głosowanie trwa! ///

Nie zapomnijcie udać się na naszą stronę i zagłosować na bohatera z kozetki. To Wy decydujecie, czy tym razem zobaczymy na scenie Podróżnika, w drodze do muzeum słodyczy w Peru, czy kolejny odcinek perypetii Króliczki i okupujących jej stoisko wybrednych degustatorów. Klikajcie na www.klancyk.art.pl


Spektakl powstał dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz