piątek, 27 sierpnia 2010

ESVW attack!!! czyli SZUm rusza z nowym cyklem imprezowym w Powiększeniu!


ESVW attack!!!
04.09. (sobota)
Warszawa, Powiększenie ul. Nowy Świat 27
start: 21:00
enter: 10pln
...dress code: D.I.A. styleDj’s:
SZUm
http://www.myspace.com/szupla
FATAL
http://www.myspace.com/soundfellas
PUZIA
http://www.myspace.com/puzia
KOOLA
http://www.myspace.com/djkoola
ROMEO THE RIPPER
http://www.myspace.com/stellarstories


Zapraszamy na pierwszą odsłonę nowego cyklu imprez, gdzie muzyka i obrazy stworzą tak spójny klimat, że przyjemność ducha nie pozwoli waszym ciałom wyrwać się z klubu do białego rana!
Vizuale na wszystkich ścianach (a nawet więcej) rozświetlą wasze buźki, a najgrubszy groov w klimatach electro-clash- fidget-house-nu-rave-break-bassline rozbuja wasze nogi i tyłeczki wytrzęsie tak, że zgubicie z pewnością parę kilo ;)))
Electro Space Visual World to nowe oblicze electro imprez, gdzie organizatorzy zadbają nie tylko o jakość dźwięku płynącego głównie z gramofonów, a nie laptopów, ale również i ogarniającego was zewsząd obrazu, żebyście poczuli się naprawdę swobodnie odprężeni podczas szaleńczego baunsu!
Kompleksową obsługę bodźców słuchowych zapewnią organizatorzy z warszawskiego kolektywu Radical Dancefloor Killers*, który współtworzą dj-e: SZUm, Puzia i FatAl, czyli sami doświadczeni wyjadacze potrafiący przypuścić grupowy, zmasowany atak najgrubaśniejszym electro-soundem z czarnych placków, najlepiej sprawdzającym się na parkiecie!
Tym razem na pokład swojego kosmicznego statku zaprosili gości z odległych galaktyk - Romeo The Ripper i dj Koola solidnie wymieszają dirty-house z nu-disco wtykając pomiędzy mięsiste fidgety.
O niecodzienną oprawę wizualną zadba niezastąpiony vj Sylwek, oświetlając pomieszczenie z 6-ciu rzutników i 3 projektorów, a dancefloorowe szaleństwo zarejestrują nasi zaprzyjaźnieni wysłannicy: Marek Rykiel (foto) i Im@home (video). Dodatkowo z każdej odsłony cyklu ESVW zmontowane zostanie pamiątkowe promo short video.
Przyjdźcie, by wspólnie z nami stworzyć niepowtarzalny imprezowy klimat!!!

*RDK - nazwa mówi sama za siebie i gwarantuje naprawdę grube pierdolnięcie!
http://www.rdkillers.com/

…i ten teges - ćwiczcie, żeby być w formie ;)
http://www.youtube.com/watch?v=ZZ-teDWjtok&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=FVkagAy6ZHQ


SZUm
(Pink Bazooka/Fractal/RDKillers/ Wawa)
Dj SZUm (znany jako Szupla, lub jak kto woli Szu) - członek nieistniejących już, aczkolwiek budzących duże kontrowersje projektów Primitivo i Dysmorfofobia, performer, kompozytor muzyki do przedstawień Komuny Otwock, spiritus movens niezależnego labelu Zgniłe Mięso Rekords, organizator festiwalu 'Weź To Wyłącz', obecnie członek Bauaganu Mistrzów i Two Stupid Dogz, producent muzyczny Pink Bazooka i NooMooN.
Jako Dj SZUm miksuje electro, clash, nu-rave, tech-house, breaks i pochodne lubując się w wytwórniach takich jak Kitsune, Gigolo Rec., Boys Noize, Disko B, Kitty-Yo, Clone.W jego setach można usłyszeć zarówno remixy klasyków electro - Miss Kittin, Fischerspoonera, Peaches, Hella, Felixa Da Housecat po najnowsze, fidgetowe brzmienia, pomiędzy które zgrabnie wplata bardziej minimalowe produkcje w stylu Booka Shade, Iñaqui Marin, czy Phonique. W 2006 wraz z Dj Emilio zakłada kolektyw Fractal, a w 2010 razem z Puzią i FatAlem „siejący zniszczenie na parkietach” - Radical Dancefloor Killers.
Poza organizacją imprez i propagowaniem sceny electro w kraju supportował m.in. takie osobistości jak Peaches, Dat Politics, Kap Bambino, Dirty Princess, Stereo Total, Jessie Evans, Team Plastique, No More, Cobra Killer, 4Kuba, Human Toys, Le Le, Nad Mika, Cameltoe Supreme, Schwefelgelb i wiele innych polskich i zagranicznych bandów. Przez ponad 2 lata rezydował w warszawskim klubie Pruderia, a po jej zamknięciu prężnie działał w Saturatorze, gdzie podczas swojej 3-letniej aktywności prowadził m.in. najpopularniejsze cykle imprez electro pod nazwą „Dirty Discotheque”, „PornoPipPunx”, czy „Danced To Death” oraz wytwórnię płytową Saturator Label. Jego motto dj'skie brzmi: „VINYL THE BEST”, a czarne płyty, to taki malutki fetysz, który bez skrępowania i z doskonałym skutkiem uzewnętrznia na imprezach ;)
Uwaga! - podobno zna osobiście członków legendarnej formacji 'Mały Szu'...
osobiście członków legendarnej formacji 'Mały Szu'...
http://www.myspace.com/szupla
http://www.pinkbazooka.com/
http://www.rdkillers.com/

FATAL
(SoundFellas/RDKillers/ Wawa)
Eklektyczny Dj odpowiedzialny za prowadzenie kalendarza imprez kolektywu djskiego SoundFellas oraz relacje ze współpracującymi artystami i klubami. Człowiek nie uznający konwenansów. Charakterystycznym elementem setów FatALa jest żonglowanie gatunkami w secie, skakanie po tempach. Wyszukana, oryginalna selekcja to główny atut Jego występów. Granie dużej ilości zapomnianej, klasycznej muzyki klubowej z lat 90tych (nie tylko w remiksach, ale też w oryginale) to sposób FatALa na dotarcie do publiki. Często zaskakuje nowościami oraz utworami, których nikt nie spodziewał się usłyszeć właśnie w tym momencie… Najchętniej grywa wszelkie odmiany house, szczególnie tech-house, techno, electro, jak i muzykę bassową (breaks, d'n'b, dubstep). Wielki entuzjazm i energia to cechy wyróżniające FatALa za djką "Gram dokładnie taką muzykę jaka porywa mnie do tańca, a że porywa też innych, to wielce miła sprawa! Uwielbiam „tańce i hulanki” z publiką - to najlepsza część bycia djem". FatAl to także członek kolektywu MBassy, w którym gra razem z Mc SirReal'a z The Freestylers. MBassy to głównie wspólne występy i dj sety, jednak trwają też prace nad produkcjami muzycznymi.
FatAl zagrał u boku: Bass Planetr (Westbam, Lady Waks, Hardy Hard), The Freestylers, Barry Ashworth (Dub Poistols), Slyde, Ed Solo. Współpracuje także z Polskimi artystami takimi jak: Kwazar, Simba, Green Jesus, RasSepomatik, Bob One, Junior Stress, Gwoździu Selekta, Infinity, Harper, Hot&Tasty Breakz, Cherry, Krzyku, Sulu, Last Robots, AD|HD, Break Sabbath i TAS.
http://www.myspace.com/soundfellas
http://www.rdkillers.com/

PUZIA
(Stellar Stories Colective/RDKillers/ Olsztyn-Wawa)
Puzia to pochodzący z Olsztyna, zamieszkujący obecnie Warszawę producent oraz dj. Zafascynowany jest muzyką elektroniczną, w której najbardziej ceni świeże, wymykające się zaszufladkowaniu formy. Takie, które poza tym, że świetnie się sprawdzają na parkiecie, zaskakują i pozostają w pamięci odbiorców. Sam jako producent próbuje znaleźć swoje miejsce na dość ciasnej elektronicznej scenie. We własnych produkcjach inspiruje się klasykami szeroko pojętej muzyki „mechanicznej” starając się wplatać w nie nowe, świeże akcenty. W lutowym magazynie Laif na składance przygotowanej przez electroclash.pl ukaże się nowy, naprawdę zacny track Puzi „Dzius”.
Gra live acty, miksuje własne produkcje, a sety z czarnych placków sprawiedliwie dzieli między własne muzyczne odkrycia a popularne produkcje elektroniczne; pomiędzy przyjazne house'y i italo a tęgie mięsiste fidgety. Jest pomysłodawcą oraz współzałożycielem Stellar Stories Colective, grupy skupiającej wokół siebie osoby zajmujące się produkcją muzyczną, grafiką i animacją. W skład grupy obecnie wchodzi poza nim, Alius, Dżony Tomala oraz OSMO. Kolektyw organizuje cykliczne imprezy pod nazwą Stellar Night, na których prezentują swoje live-acty, sety djeskie, wizualizacje oraz grafiki.
http://www.myspace.com/puzia
http://www.myspace.com/stellarstories
http://www.rdkillers.com/

KOOLA
(Audiosfera/ Białystok-Wawa)
Dj Koola jest rezydentem białostockiego klubu Metro i należy do kolektywu Audiosfera odpowiadającego za organizację najlepszych imprez podlaskiej sceny klubowej. Nie uznaje podziałów muzycznych, czując się świetnie zarówno w stylistyce electro i bassline jak i new disco czy mash up zaś w zaciszu domowym nie stroni od nu jazzu, polskiej klasyki i eksperymentalnej elektroniki. Zdecydowanie bardziej stawia na dobór repertuaru i właściwą selekcję niż na technikę. Miał okazję występować u boku tak różnorodnych artystów jak Richard Dorfmeister, Alden Tyrell, John Selway czy Mochipet dając tym samym wyraz swym wszechstronnym fascynacjom muzycznym. Kategorycznie odżegnuje się od serato, będąc fetyszystą winylowego brzmienia i zapalonym kolekcjonerem płyt.
http://www.myspace.com/djkoola

ROMEO THE RIPPER
(Stellar Stories Colective/ Wawa)
Pierwsze taneczne kroki stawiał na szalonych old schoolowych dyskotekach, gdzie przemierzał densflor wzdłuż i wszerz krokiem dostawnym. Od dziecka wariował na punkcie muzyki, całą kasę, którą dostał na komunie, wydał na kasety. W tamtych czasach królowało italo disco i styl „romantic warrior”. Od tamtej pory nie jest sobą, a kimś innym. Sam jeszcze nie wie kim… z pewnością nie Kim Wilde ;)
http://www.myspace.com/stellarstories

2 komentarze:

 1. Sobotnia impreza przednia.na początek dodam, w powiększeniu byłem pierwszy raz. Lokal i jego atmosfera może się podobać, ludzie w porządku. Dj Szum w bazooce i w solo setach daje radę,jego dobór muzyki perfecto.
  Teraz to co mi się nie spodobało, wręcz zaskoczyło. Gdy Koola wszedł za gramofony zdołał co najwyżej zagrać (sam) kilka numerów. Więcej nie mógł bo... No właśnie,nagminne wcinanie się komuś w granie przez organizatorów.Dla mnie wyglądało to jakby wyganiali bodka zza sprzętu,przez ciągłe przerywanie i przejmowanie grania.
  Muzyke kocham i na imprezy chodzę nie od dziś,ale coś takiego widziałem po raz pierwszy. Szkoda bo to popsuło mi trochę imprezę.
  Tym niemniej zamysł cyklicznych imprez w tym klimacie jak najbardziej.
  pozdrawiam i życzę zawsze tak pełnego parkietu jak w sob
  poloplajster

  OdpowiedzUsuń
 2. zgadzam się z przedmówcą!
  koola trochę chamsko zostal potraktowany...

  OdpowiedzUsuń