sobota, 13 listopada 2010

Techdżem vol.4 / Dziś!

13.11
Techdżem vol.4
Impreza
g. 22:00
wstęp 10 pln


tech/minimal/deep + visuals/live instruments/vocals/slam poetry

Tech dżemowa ekipa ponownie zaprasza na swoje specjały! 13 listopada w przepastnej spiżarni Powiększenia po raz czwarty będziemy otwierać słoiki z soczystą, techniczno-improwizowaną zawartością. Tradycyjnie proponujemy brzmienia tech/minimal/deep przyprawione żywym instrumentarium i piorunujący...mi wizualami. I tradycyjnie udoskonalamy recepturę naszego dżemu - tym razem o popisy wokalne i slam poetry.

Najsmaczniejszym składnikiem wieczoru będzie z całą pewnością występ duetu MANHOOKER tworzonego od niedawna przez warszawskiego producenta i DJ-a GUIDDO oraz berlińskiego wokalistę MAVINA. Projekt jest dedykowany przede wszystkim estetyce house'u lat '83-'89. W muzyce duetu słychać dużo odniesień do korzeni gatunku zarówno pod względem brzmieniowym, jak i scenicznym. Ich występy w formie Live PA wzbudzają coraz większe zainteresowanie na europejskiej scenie, czego najlepszym dowodem może być zeszłoroczny występ w berlińskim Tresorze. Podczas koncertu w Powiększeniu zaprezentują przedpremierowo materiał z pierwszego albumu długogrającego, który ukaże się w przyszłym roku.

W sukurs Manhookerowi przyjdzie ELEKTROLIRYKA - projekt łączący od ponad dwóch lat wszelkie ambitne brzmienia klubowe ze sztuką slam poetry i spoken word. W ramach radykalnego odświeżenia Waszej wrażliwości i wyobraźni LEVEUHO zaprezentuje selekcję deep-techowych ścieżek, a ZOFIA B. i ENDI WU. będą w ich rytmie miotać swoje poetyckie teksty. Nowy set Elektroliryki został ostatnio bardzo dobrze przyjęty podczas festiwalu SIETE w Bratysławie, artyści liczą na równie gorące przyjęcie w rodzimej Warszawie.

Podczas imprezy będziemy też świętować urodziny związanego z Tech Dżemem od początku jego istnienia LITTLE MIKE'a, który z tej okazji przygotował specjalny b-day set. Swój czas na scenie będą mieć także przezacni ADAM VADIM (Minimalna Prawda) i KIM (me.ne.le).

Zaświecą wizjonerscy MATEMITO i - po raz pierwszy na Tech Dżemie - związany na co dzień z kolektywem Siotry SZOTA. Na instrumentach zagrają nieprzewidywalni KUBA ANDRUCHÓW (git. elektryczna) i KUBA BRUSZEWSKI (perkusjonalia).

Pracujcie nad kondycją, pijcie dużo płynów i przybywajcie, bo będzie działo się co niemiara!

Patronują nam Radio Kampus, putput-rec., C32.pl, muno.pl i clubinn.pl.

- - - - - - - - - -

lineup:

muzyka:
Guiddo & Mavin (MANHOOKER, Warsaw/Berlin) - Live PA!
Adam Vadim (Minimalna Prawda)
Little Mike (LBD) - special b-day set
Elektroliryka (Leveuho, Endi Wu, Zofia B.) - deep tech + slam poetry
KiM (me.ne.le)

visuals:
Matemito
Szota (Siostry)

instrumentaliści:
Kuba Andruchów (3K, git. elektryczna)
Kuba Bruszewski (3K, perkusjonalia)

slam poetry:
Endi Wu
Zosia Bałdyga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz