piątek, 17 grudnia 2010

INNOCENT SORCERERS - Niewinni Czarodzieje / Envee + Maceo Wyro impreza po koncercie MikrokolektywINNOCENT SORCERERS - Niewinni Czarodzieje / Envee + Maceo Wyro
Impreza
g. 22:00
wstęp 10 pln

Grupa INNOCENT SORCERERS (Niewinni Czarodzieje) powstała w Warszawie w roku 2002.

Rok później nakładem londyńskiej wytwórni Fluid Ounce wydali dwa single - "Believe & See (feat.Joseph Malik)" oraz "Anthem". Produkowali remixy m.in. dla takich artystów jak Slope, Sistars, Koop i S.U.M.O, które zostały wydane na winylach Sonar Kollektiv, Compost Records i Heya HiFi.

W 2005 ukazał się singiel "One Dollar Race" (Raw Fusion Records), który zdobył uznanie na całym świecie, pojawiając się m.in. na playlistach tak renomowanych dj'ów jak Gilles Peterson, Laurent Garnier, Peter Kruder, Charles Webster i Mr.Scruff. Utwór był licencjonowany na składanki w Japonii i Afryce oraz do ścieżki dźwiękowej szwedzkiego serialu "Hombres".

Swoistym alter ego Innocent Sorcerers był jednorazowy projekt Telesfor, którgo przebój "Twos" wypuściła na singlu niemiecka oficyna Pulver Records, wraz z remixami SLG, Dublex Inc. i Slope.

Innocent Sorcerers występowali m.in. w Anglii, Francji, Austrii, Słowacji i na Węgrzech. Oprócz tego grali we wszystkich czołowych polskich klubach, jak równieź na festiwalach (m.in. Open'er, Nowe Horyzonty i Wilsonic).

Współpracowali m.in. z Tomaszem Stańko, Marcinem Maseckim, Marysią Sadowską i Mariką.

INNOCENT SORCERERS byli jednym z pierwszych kolektywów dj'skich w Polsce.

Jego trzon stanowili ENVEE i MACEO WYRO. W 2007 roku zawiesili działalność.

W 2010 roku powracają z nowymi pomysłami, świeżym materiałem i pozytywną energią.

Nowa odsłona duetu INNOCENT SORCERS to żywiołowy live-act na cztery gramofony i dwa samplery.

Muzycznie projekt oscyluje wokół nowych beatów z pogranicza hip hopu i elektroniki, jak również funka, soulu, a nawet dubstepu. Autorskie mash-upy, zaskakujące kolaże dźwiękowe, a przede wszystkim tłuste, wypasione groove'y to niewątpliwe atuty na nowo zawiązanej koalicji Envee'go i Maceo - doświadczonych dj'ów z kilkunastoletnim stażem. O ich niesłabnącej formie będą mogli się przekonać tego lata bywalcy m.in. takich festiwali jak Open'er, czy Boogie Brain. INNOCENT SORCERERS ARE BACK!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz