poniedziałek, 23 maja 2011

Dis/cord Night @ PLAC ZABAW / 28.05 g 18.00


Dis/cord Night @ PLAC ZABAW
Line up:
Alan Moore Live!
Konrad Gmurek Live!
Auer & Du:It Live! (The Lordz)
MadMajk Mc
...Jackname Trouble
Dario Soccio
Rado Bogasch

Muzyka:

Hip Hop, Dubstep, Electro Boogie, Disco

28 maja Dis/Cord zaprasza wszystkich na prawdziwie ekstrawaganckie przedstawienie - na stołecznym Placu Zabaw wystąpi niemalże pełna reprezentacja coraz bardziej prężnego kolektywu skupiającego artystów równie skromnych, co utalentowanych!

Główną atrakcją wieczoru będzie bez wątpienia występ The Lordz - jedynego w swoim rodzaju soundsystemu łączącego dubstepową głębię, elektroniczne nowinki i niepowtarzalne post-hiphopowe nawijki. Auer, Du;It i MC MadMajk to skład bezkompromisowy - ale przykładający wagę do dźwiękowych szczegółów, dostarczając zbasowanej fuzji stylów godnej 21 stulecia.

Pozostałe live acty wieczoru to Alan Moore i Konrad Gmurek - obaj wychodząc daleko poza szablonowy idiom minimalnego techno, klasycznego electro i bliskich muzyce popularnej melodii wykorzystują do maksimum wszelkie dostępne technologie tworząc muzykę równie zaawansowaną technicznie, futurystyczną, czerpiącą z szacunkiem z tradycji - i nieodparcie taneczną. Tym razem zaskoczą nas swoim nowym materiałem, który będzie oscylował wokół funku i idm-u.

Jackname Trouble będzie artystą, który dopowie to, co nie zostało powiedziane tego wieczora. Jego set będzie elementem zaskoczenia balansującym od idm-u i abstrakcyjnego hip-hop'u do post-rap'u.
Wieczór pełen zaskoczeń i parkietowych eksperymentów spoją sety wybornych djów - Rado Bogasch i Dario Soccio zadbają o to, by w szaleństwie electro-boogie, post-dubstepu, rapu i klasycznego techno nie zabrakło tak ludzkich pierwiastków disco, funku i każdej innej muzyki tworzonej z serca i duszy.
28 maja Plac Zabaw stanie się placem zabawy z dźwiękiem - i miejscem, które bawiąc - nauczy Was czegoś nowego.

Zaczynamy już od godziny 18.00 gdzie będziemy tańczyć razem ze słońcem.

Zapraszamy!
www.discord.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz