poniedziałek, 23 maja 2011

Urodziny Break Da Funk!!! / 28.05 POWIĘKSZENIE


28.05
Urodziny Break Da Funk!!!
Impreza
g. 22
wstęp 20 pln


Zapraszamy na urodzinową imprezę Break Da Funk. 28 maja w klubie Powiększenie koncerty zagrają reprezentanci starej szkoły rapu: Stylowa Spółka Społem oraz Siła Dźwięq. After party prowadzą DJ Spike, Ojciec Karol i DJ Benito. W programie ponadto: uścisk reki prezesa, szorowanie parkietu łokciem, polewka na barze, a na zakończenie śródmiejski wschód słońca.

Muza: funk, breaks, old school hip hop, break beat
Start 21.00
Bilet 20.00
...
W liczniejszym wydaniu Stylowa Spółka Społem znana jest głównie z b.boyowej strony swojej działalności, natomiast Decó i DJ Przeplach tworzą muzyczny projekt pod tą samą nazwą. Decó, oprócz produkcji, jest odpowiedzialny za rap. DJ Przeplach to umiejętnie dobrane skrecze, które są nieodłączną częścią ich twórczości.

Debiutancki album SSS „Powrót Do Przeszłości” wydali w 2004 r. nakładem wytwórni Asfalt Records. W 2008r. pojawiła się płyta „Podróż Po Przeszłości”, będąca producenckim mixtapem. W 2010r. ukazała się ich najnowsza płyta „Powrót Po Przeszłości”, która promowana jest klipem „Don’t Stop The Body Rock po 30tce”.

B.boying ma ogromny wpływ na działalność tej ekipy. Funk, Soul, Jazz, Big Bit, każdego rodzaju dobry Break Beat, to coś, z czym stykają się na każdych swoich zajęciach. Podczas tworzenia muzyki czerpią garściami z każdego z tych gatunków. Ich kawałki stylistyką nawiązują do „złotej ery hip hopu”, są porównywani do takich artystów jak Ugly Duckling czy Jurassic 5. Koncertują wspólnie z zaprzyjaźnionymi muzykami, dzięki czemu ich utwory zyskują nową jakość i niepowtarzalne brzmienie.

28 maja Stylowa Spółka Społem wystąpi w składzie:
Decó - mc
Przeplach - gramofony i mpc
Panda - perkusja
Wshow - bass

Siła Dźwięq:
DJ Spike
MC Kfiat

info

www.stylowa.com
www.asfalt.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz