piątek, 29 maja 2009

30.05 Air Wax Burn Reynolds & Daniel Drumz Godz. 21 Wstęp 5 zł

AIR WAX

Cykl wydarzeń muzycznych związanych z warszawskim klubem "Powiększenie", firmowanych przez Soul Service. Pomost pomiędzy muzyczną historia czarnej kultury, a jej współczesnymi interpretatorami. Poruszamy się w świecie muzyki, która stawia rytm w epicentrum dźwiękowej galaktyki. Bez zbędnych ograniczeń stylistycznych, sięgamy do korzeni muzyki tanecznej, dryfując na granicach gatunków.

Daniel Drumz, znany także pod pseudonimem DJ Taśmy Trzaski (lub krócej DJ Taśmy) oraz jako Dany Drumz - DJ, turntablista, producent.

Muzyka Drumza nawiązuje do początków kultury Hip-hop, jednak oprócz tego gatunku, artysta tworzy także w klimatach funk,soul i afrobeat. W 2003 roku zdobył tytuł mistrzowski na Vestax POPDJ 2003. Od 2004 r. koncertował i nagrywał z warszawskim Grammatikiem. Zajmuje się również produkcją. Drumz otwierał imprezy dla takich artystów jak De La Soul (USA), Guru (Gang Starr, USA), Jay-Z (USA), Rahzel (The Roots, USA), The Freestylers (UK), Looptroop (Szwecja), Michał Urbaniak. Nagrywał i uczestniczył w jam sessions z takimi artystami jak Grammatik, Leszek Możdżer, Dizkret & The Headnods, O.S.T.R. i innymi.

Właśnie ukazał się jego najnowszy mixtape "Electric Relaxation 2", ukazujący wszechstronne zainteresowania muzyczne i kunszt dj'ski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz