piątek, 9 października 2009

Imprezka jutro w Powiększeniu ..wlasciwie to dzisiaj, w sobote 10.10J-son i Funkoff
Duet dj'ski "Strictly Business" serdecznie zaprasza w sobotę 10 października na wieczór, noc i poranek z muzyką taneczną w klubie Powiększenie.
Dziewczęta i chłopcy zjednoczą się wówczas we wspólnej nieskrępowanej zabawie przy najgorętszych nagraniach muzyki disco, soul, boogie, electro-funk, proto-house.
Znów będzie jak w nowojorskim Paradise Garage circa 1982, tylko lepiej, mocniej i więcej.
Lubieżne linie basowe wymieszają się z narkotycznymi rytmami bębnów, wesołe partie dęciaków uzupełnią głębokie brzmienia analogowych syntezatorów.

J-son aka jsn one
Laureat konkursu Quiksessions organizowanego przez Quicksilver i Zero Gravity, grał w wielu ważnych stołecznych klubach i kilku zacnych miejscach w kraju z takimi osobistościami sceny jak Eltron John, Funkoff, Jealo, Piękni Chłopcy, Mr Mac HD, Maceo.
W swoich intensywnych i bardzo tanecznych setach łączy b-boy breaks, nu-funk, różne odmiany disco, electro-funk, boogie, a także klasyczny house. Jest przy tym również wielbicielem winylowego nośnika, który stanowi źródło 100% jego selekcji.

Funkoff - Bezgranicznie zakochany w muzyce kolekcjoner płyt winylowych z Trójmiasta. Jeden z pomysłodawców i założycieli witryny sample.rap.pl poświęconej samplingowi w polskiej muzyce, współreaduguje także portal diggin.pl. Bez ustanku wyszukuje kolejne perfekcyjne nagrania które mają za zadanie przynieść radość tańczącym.
Współautor kolekcjonerskich pakietów muzycznych z serii Disco Zwycięży oraz Polish Disco. Jako DJ pojawił się na osławionej serii Footprints (vol.7) - mixów ilustrujcych brzemiania okołojazzowe i inspirowane jazzem [www.fuzz.pl].

http://disco-city.blogspot.com/
http://www.myspace.com/strictlybusine55

godz. 22:00, wstęp 10 pln

1 komentarz: