czwartek, 4 marca 2010

5.03 Piątek // Side One & Ktoś Cię Kocha


godz. 22:00, bilety 10pln

DJs:
Eltron John (KCK)
Funkoff (KCK)
PWX jako Kapitan Teren (S1)
WWW (S1)
disco, funk, soul, house

wizuale w wykonaniu Pigs In Space http://www.myspace.com/piggsinspace

górna sala / Grajek Krawiec / afro, hippie grooves, reggae


Ktoś Cię Kocha to prowadzony przez Eltrona Johna cykl zabaw muzyczno-towarzyskich, zapoczątkowany kilka lat temu w kultowym krakowskim klubie Caryca. Imprezy KCK, gdzie za pomocą zaawansowanych technik masażu akustycznego poprawia się humor i leczy schorzenia cywilizacyjne, bardzo szybko stały się pozycją obowiązkową dla lokalnych (i nie tylko lokalnych) party-freaków. W hulankach i swawolach pod szyldem KCK nigdy nie brak rozmarzonych, uczuciowych i bez kompromisu podanych dźwięków podwodnego disco, kosmicznego funku, leśnego house'u, dubowych przestrzeni, lubieżnego soulu, bagiennego rocka, uczuciowego techno i innych cudów. Nie brak też uśmiechów, przytupów i okrzyków radości tych, którzy nie zatracili dzikości serca i głodu nieskrępowanej zabawy.
Sam Eltron John to dyskdżokej-wyznawca o niespożytych siłach i bezkompromisowym podejściu do fachu. Grywał z artystami takimi jak Prins Thomas, Carl Craig, Daniel Wang, Joel Martin, Tiedye czy Tony Lionni. Występował na większości ważniejszych polskich festiwali (Selector, Nowa Muzyka, Audioriver, Unsound). Brał udział w barcelońskiej edycji Red Bull Music Academy. Jego autorski debiut płytowy ukaże się tej wiosny nakładem nowopowołanej oficyny Kohinoor Records. Kolor oczu – brązowe (3 w skali Martina).
Podczas nocy w Powiększeniu jego kompanem pod skrzydłami Ktoś Cię Kocha będzie digger nad diggerami Funkoff, niezwykle kompetentny i zaangażowany muzycznie jegomość, w którego skrzynce z płytami jak zawsze wyląduje sztos za sztosem.
O dodatkową dawkę wrażeń zadba niezastąpione crew z warszawskiego sklepu płytowego Side One - panowie WWW & PWX, w których repertuarze znajdzie się solidna porcja mniej lub bardziej oderwanych od gruntu pięknych i kosmicznych utworów tanecznych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz