poniedziałek, 18 kwietnia 2011

ESVW attack! / 23.04 w Powiększeniu


Zagrają:
RADICAL DANCEFLOOR KILLERS
(Djs: SZUm, FatAl Freak, Puzia)
http://www.rdkillers.com/

THE COCKSUCKERS

(Djs: Barbarossa, PK, Witek)
http://www.myspace.com/thecocksuckers

ALCOWHORE

(Djs: Ala, Mate)
http://www.myspace.com/alcowhore

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Jak już wszyscy pewnie na własnej skórze poznali, Electro Space Visual World to nowe oblicze imprez, gdzie jak zawsze organizatorzy zadbają nie tylko o dobrą jakość dźwięku, jak też jakość ogarniającego was zewsząd obrazu, żebyście poczuli się naprawdę świetnie!
Po raz kolejny niecodzienna oprawa wizualna i muzyka stworzą tak spójny klimat, że przyjemność ducha nie pozwoli waszemu ciału wyrwać się z klubu do białego rana! Wizuale na wszystkich ścianach (a nawet więcej) rozświetlą wasze ryjki, a najgrubszy groov w klimatach electro-clash-fidget-tech-house-break-bassline&nu-dirty-disco rozbuja wasze nogi, a tyłeczki wytrzęsie tak, że zgubicie z pewnością parę kilo ;)))

Kompleksową obsługę bodźców słuchowych zapewnią organizatorzy z kolektywu RADICAL DANCEFLOOR KILLERS (www.rdkillers.com), który współtworzą dj-e: Puzia, FatAl i SZUm jak więc widzicie, sami doświadczeni wyjadacze potrafiący przypuścić grupowy, zmasowany atak najgrubaśniejszym electro-soundem z czarnych placków najlepiej sprawdzającym się na parkiecie! Specjalnymi gośćmi kwietniowej edycji będą przedstawiciele 2 zacnych kolektywów świeżego ducha sceny klubowej – ALCOWHORE i THE COCKSUCKERS. Nie pozwolimy Wam na nudę - będzie jak zawsze eklektycznie, sympatycznie, zabawowo i rozjebkowo!!!
Dodatkowo dancefloorowe szaleństwo zarejestrują nasi najlepsi foto-soldiers: Grześ Piłat i Staś Przybyłek.
Przyjdźcie, by wspólnie z nami stworzyć niepowtarzalny, najlepszy w mieście imprezowy klimat!!!


★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

UWAGA!

Tradycyjnie, tym razem dla pierwszych 100 osób różnokolorowe przypinki do kolekcji!
Ostatnio badże zniknęły w mgnieniu oka, nie ociągajcie się zatem ;)

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★


THE COCKSUCKERS
www.myspace.com/thecocksuckers www.soundcloud.com/thecocksuckers www.myspace.com/moveitagency

Niecodzienna trójka zapaleńców muzyki elektronicznej, z kontrowersyjną nazwą i szaleńczym zachowaniem podczas każdego z występów. Barbarossa hipsterski artysta, zagorzały grafik i zajawkowicz mody. PK indywidualista żądny ustalania zasad, zaś Witek wszystko robi po swojemu i zawsze odwiedzi każdy napotkany Fast Food choć pociąg odjeżdża za kilka min.
Chętnie zapraszani do różnych zakątków Polski, co spowodowało zwiedzenie większości ciekawych miejsc naszego kraju. Poznań, Kaków, Wrocław, Katowice nie są im obce ale stacjonują w Warszawie.

Stali bywalcy wielkich festiwali, zawsze świeża muzyka połączona z ciekawą wizualizcją i Stały kontakt z publiką powodują poszerzenie rzeszy fanów w szybkim tempie. Tony godzin spędzonych przy muzyce na pewno zaowocują mocnymi produkcjami dlatego spodziewajcie się EP’ki już pod koniec kwietnia.
Występowali z takimi artystami jak: StereoHeroes (FR), Mustard Pimp (FR), French Fries (FR), Cyberpunkers (IT), Gigi Barocco (IT), Blatta&Inesha (IT), Beat&Bang (Bel), Shaved Monkeys (Bel).
Utrzymują stały kontakt z różnymi agencjami europy (Belgia, Austria, Francja) dlatego już 14 sierpnia będzie można zobaczyć ich występ na jednym z Austriackich festiwali.
Już niedługo oficjalne produkcje a teraz mocne i niepowtarzalne sety.


ALCOWHORE

http://www.myspace.com/alcowhore
http://www.facebook.com/alkodziwki
http://www.soundcloud.com/djalcowhore

Może ich widziałeś gdy włóczyli się po Poznańskiej. Może stali na dworcu pod McDonaldem, może próbowali wbić się na krzywy ryj do Mariotta. Na pewno zrobili rozróbę wczoraj pod twoim domem, na pewno zniszczyli jedyny kibel w Mięsnej. To oni, Alcowhore, którzy zamiast na sali porodowej, urodzili się w beczkach piwa. Wychowali się w pijackiej melinie więc od małego oswajali się z hałasem. Zamiast mleka do płatków lali tanie wino, do szkoły w woreczku dostawali zagryzki pod wódkę. I właśnie dlatego muzyka którą grają jest tak połamana, ciężka i niszcząca. Bas, który łamie żebra, świdrująca uszy góra i środek po którym z nosa leci krew - to ich żywioł. Trash, fidget, dutch - to kochają. I choć czasem zapuszczają się w lżejsze dźwięki, to generalnie im cięższe electro, tym lepiej się czują. I gdy znudzi ci się już ugrzeczniony house, wtórne disco i wszystko co mają do zaoferowania tysiące innych kolektywów - Alcowhore zawsze was powali świeżą dawką surowego mięsa.
Na jadnej scenie grali z takimi gwiazdami jak:CyberPunkers, Mustard Pimp,Gigi Barocco,Blatta&Inesha,Gtronic, Blister Boyz, Zombie kids, Pelussje,Tom Deluxx, Drop the Lime, Freestylers i wiele wiele więcej.


SZUM (Pink Bazooka/RDKillers/Fractal Crew/ Wawa)
http://www.myspace.com/szupla
http://www.soundcloud.com/djszum
http://www.pinkbazooka.com/

Dj SZUm (znany jako Szupla, lub jak kto woli Szu) - członek nieistniejących już, aczkolwiek budzących duże kontrowersje projektów Primitivo i Dysmorfofobia, performer, kompozytor muzyki do przedstawień Komuny Otwock, spiritus movens niezależnego labelu Zgniłe Mięso Rekords, organizator festiwalu 'Weź To Wyłącz', obecnie członek Bauaganu Mistrzów i Two Stupid Dogz, producent muzyczny Pink Bazooka i NooMooN.

Jako Dj SZUm zapodaje electro, clash, fidget-disco, tech-house, breaks i pochodne, lubując się w wytwórniach takich jak Kitsune, Gigolo Rec., Boys Noize, Disko B, Kitty-Yo, Clone. W jego setach można usłyszeć grube remixy klasyków electro - Miss Kittin, Fischerspoonera, dj Hella, Felixa Da Housecat, Peaches jak też najświeższe parkietowe killery o ostrych elektro-fidgetowych brzmieniach. W 2006 wraz z Dj Emilio zakłada kolektyw Fractal, a w 2010 razem z Puzią i FatAlem „siejący zniszczenie na parkietach” - Radical Dancefloor Killers.
Poza organizacją imprez i propagowaniem sceny electro w kraju supportował m.in. takie osobistości jak Peaches, Dat Politics, Kap Bambino, Dirty Princess, Stereo Total, Cobra Killer, Moguai, Jessie Evans, Team Plastique, No More, 4Kuba, Human Toys, Le Le, Nad Mika, Fukkk Offf, Zombie Kids, Gtronic, Schwefelgelb i wiele innych polskich i zagranicznych bandów oraz ścisłą czołówkę krajowych dj-ów.
Przez ponad 2 lata rezydował w warszawskim klubie Pruderia,a po jej zamknięciu prężnie działa w Saturatorze prowadząc m.in. popularne cykle imprez electro pod nazwą „Dirty Discotheque”, „Danced To Death”, czy „PornoPipPunx” oraz wytwórnię Saturator Label. Wspólnie z RDKillers jest organizatorem dwóch ważniejszych cykli klubowych w stolicy - ESVW attack! w Powiększeniu oraz ElektroStacji w Piekarni. Gościł chyba we wszystkich liczących się klubach w stolicy oraz na terenie całego kraju. Występował na dużych festiwalach: Open'er, Audioriver, Malta, Summer Of Music, CocArt Festival. Jego motto dj'skie brzmi: „VINYL THE BEST”, a czarne płyty, to taki malutki fetysz, który z pełną satysfakcją i uznaniem słuchaczy uskutecznia na imprezach.
Uwaga! - podobno zna osobiście członków legendarnej formacji 'Mały Szu'...


PUZIA (RDKillers/Stellar Stories Colective/ Wawa)
http://www.myspace.com/puzia
http://www.myspace.com/stellarstories

Puzia to pochodzący z Olsztyna, zamieszkujący obecnie w Warszawie producent oraz dj. Zafascynowany jest muzyką elektroniczną, w której najbardziej ceni świeże, wymykające się zaszufladkowaniu formy. Takie, które poza tym, że świetnie się sprawdzają na parkiecie, zaskakują i pozostają w pamięci odbiorców. Sam jako producent próbuje znaleźć swoje miejsce na dość ciasnej elektronicznej scenie. We własnych produkcjach inspiruje się klasykami szeroko pojętej muzyki mechanicznej” starając się wplatać w nie nowe, świeże akcenty. Jego wcześniejsze produkcje ukazywały się na kompilacjach z cyklu Pink Kong, a na składance przygotowanej przez electroclash.pl dla magazynu Laif w lutym 2010, ukazał się kolejny zacny track „Dzius”. Gra live acty, miksuje własne produkcje, a sety z czarnych placków sprawiedliwie dzieli między własne muzyczne odkrycia a popularne produkcje elektroniczne; pomiędzy przyjazne house'y i italo a tęgie mięsiste fidgety. Jest pomysłodawcą oraz współzałożycielem Stellar Stories Colective, grupy skupiającej wokół siebie osoby zajmujące się produkcją muzyczną, grafiką i animacją. W skład grupy obecnie wchodzi poza nim, Alius, Dżony Tomala oraz OSMO. Kolektyw organizuje cykliczne imprezy pod nazwą Stellar Night, na których prezentują swoje live-acty, sety djeskie, wizualizacje oraz grafiki.


FATAL (RDKillers/SoundFellas/ Wawa)
http://www.myspace.com/soundfellas

Tak jak przy rzucie kostką nie wiesz co wypadnie, tak samo nie odgadniesz jaką kompilację usłyszysz w wykonaniu FatAl'a na najbliższej imprezie. Odwołując się do klasyki, gra produkcje The Prodigy, Westbam'a, Fatboy Slim'a, The Chemical Brothers, Stanton Warriors, Plump Djs, Krafty Kuts'a i The Freestylers. Podczas zakupów muzycznych nie umkną mu ciekawostki Parova Stelar'a, Tima Healy'a czy też Sub Focus'a i Eda Solo. To nie nazwa wytwórni, gatunku jest istotna - muzyka ma wywoływać na parkiet, ma pobudzać do tańca, interesować i pozytywnie nakręcać! Taką muzykę gra właśnie FatAl. Gruba ilość remiksów na unikalnych vinylach jak i w potężnej bibliotece mp3 to prawdziwy as w rękawie, którego FatAl nigdy nie waha się użyć! Niczym szalony krupier, FatAl rozdaje kolejne karty rzucając z djki różne style i tempa… Miksuje szeroko pojętą elektronikę - zawsze taneczną, zawsze klubową! Jego sety to głównie mieszanka Breakbeat'u i Electro, w której nie brakuje rewelacyjnych akcentów w postaci wszelkiej maści klubowych szlagierów osadzonych gdzieś pomiędzy House'em, Techno, Dubstep'em i Drum'n'Bass'em. Najlepsze nowości wymieszane z kultowymi, nieraz zakurzonymi już bangerami to niejedyna zaleta FatAl'nego grania.
FatAl doskonale rozumie potrzeby parkietu i gusta publiki. W końcu cała przygoda z imprezami zaczęła się od wielu nieprzespanych, spędzonych na dancefloor'ze nocy. Każdym swym kolejnym występem FatAl udowadnia, że pamięta co jest najważniejsze dla bawiących się klubowiczów! Pochodzący z Lublina, a obecnie mieszkający nieopodal Warszawy, FatAl gra regularnie od listopada 2007 roku, zajmując się jednocześnie organizowaniem imprez.

Do tej pory dzielił scenę z takimi artystami z zagranicy jak: Moguai, The Freestylers, Barry Ashworth, Slyde, Ed Solo, Marten Horger, Norman Frazier, Jaykosy, Tlama. Sety FatAl'a wybrzmiewały dumnie m.in. podczas Bass Planet w marcu 2010 - największej cyklicznej imprezie breakbeatowej w Polsce jak i podczas Innovation in the Łódź w październiku 2010 - gdzie królowała "połamana" muzyka.
Współpracuje / współpracował z takimi polskimi artystami jak: Monkees, SZUm, Puzia, Kwazar, Simba, Green Jesus, RasSepomatik, Bob One, Gwoździu Selekta, Infinity, Harper, Hot & Tasty Breakz, Cherry aka BreakNtune, Krzyku, Sulu, Name, Last Robots, TAS. FatAl jest członkiem breakbeat'owego kolektywu SoundFellas, należy do electro formacji Radical Dancefloor Killers, a wraz z Mc SirReal'em (The Freestylers, Dub Pistols) występuje w duecie mBassy. Od połowy 2009 roku, FatAl uczy się produkcji muzyki, pierwsze kompozycje są dostępne na profilu myspace.com/soundfellas.
Klub mym kasynem, a muzyka hazardem… FatAl - życie to gra!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz