piątek, 10 grudnia 2010

ESVW attack!! vol.4 / 11.12


11.12
ESVW attack!! vol.4
Impreza
g. 21:00
wstęp 10 pln


Dj’s:
IM2
http://www.myspace.com/im2pl
HARPER
www.myspace.com/harperboogie
SZUM
http://www.myspace.com/szupla
FATAL
http://www.myspace.com/soundfellas
PUZIA
http://www.myspace.com/puzia

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

★★★★★★★★★★

Po pełnym sukcesu wrześniowym debiucie, oraz październikowych i listopadowych grubych poprawinach, gdzie za każdym razem przewinęło się ponad 600 osób, a gigi wyszły naprawdę wyśmienicie, serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę najlepszego cyklu imprezowego w mieście - ESVW ATTACK!

Po raz kolejny wizuale na wszystkich ścianach (a nawet więcej) rozświetlą wasze ryjki, a najgrubszy groov w klimatach electro-clash-fidget-tech-house-break-bassline-&... rozbuja wasze nogi, a tyłeczki wytrzęsie tak, że zgubicie z pewnością parę kilo ;)))

Electro Space Visual World to nowe oblicze electro imprez, gdzie organizatorzy zadbają o jakość dźwięku płynącego głównie z gramofonów, jak i jakość ogarniającego was zewsząd obrazu, żebyście poczuli się naprawdę swobodnie odprężeni podczas szaleńczego baunsu! Muzyka i obrazy stworzą tak spójny klimat, że przyjemność ducha nie pozwoli waszemu ciału wyrwać się z klubu do białego rana!

Kompleksową obsługę bodźców słuchowych zapewnią organizatorzy z kolektywu Radical Dancefloor Killers www.rdkillers.com , który współtworzą dj-e: SZUm, Puzia i FaTal, jak więc widzicie, sami doświadczeni wyjadacze potrafiący przypuścić grupowy, zmasowany atak najgrubaśniejszym electro-soundem z czarnych placków najlepiej sprawdzającym się na parkiecie! Specjalnymi gośćmi grudniowej edycji będą, zaprawieni już w parkietowych bojach duet IM2 oraz dj Harper. Nie pozwolimy Wam na nudę - będzie jak zawsze eklektycznie i zabawowo!!!

O niecodzienną oprawę wizualną zadba niezastąpiony team vj G Had, Sylwek Łuczak, oraz SZUm, oraz duo IM2, oświetlając pomieszczenie z niezliczonej ilości rzutników i projektorów, natomiast dancefloorowe szaleństwo zarejestrują nasi najlepsi foto-soldiers: Tomek TJFK Kuczma i Grześ Piłat.

Przyjdźcie, by wspólnie z nami stworzyć niepowtarzalny, najlepszy w mieście imprezowy klimat!!!

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

★★★★★★★★★★

UWAGA!

Tradycyjnie dla pierwszych 200 osób różnokolorowe przypinki do kolekcji!

Ostatnio badże zniknęły w mgnieniu oka, nie ociągajcie się zatem ;)

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Patronat medialny:

VICE Polska, Electroclash.pl, Pora.pl, Topdj.pl, Independent.pl, WME.com.pl, Clubinn.pl, Aktivist.pl, Djstrefa.pl, Radio Kampus, Muno.pl, Dlastudenta.pl, Klubowa.pl, Clubzone.pl, Naszemiasto.pl, Clubbing.pl, Sobotnianoc.pl

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

★★★★★★★★★★

IM2 (electro/nu-disco/indie-dance/ Wawa)

http://www.myspace.com/im2pl

IM2 – warszawski duet promujące żywiołowe liveact’owe granie z trudem mieszczące się w gatunkach nu disco, indie dance, electro punk. Ich występy to prawdziwe electro show. Przepełnione ekspresją ruchu, żywiołowego wokalu oraz kolorowych, mixowanych na żywo wizuali.

W skład zespołu wchodzą doświadczeni artyści:

- Mr.I – wokalista, producent, kompozytor muzyki filmowej, frontman nieistniejącej już kultowej formacji Sonic Trip, jego charyzmatyczna osobowość pozwoliła zaistnieć zespołowi na głównych scenach festiwali europejskich tj.: Nature One, Mayday, Creamfields, Soundtropolis...

- Moony – vj-ka, digital artist, klawiszowiec, kobieta kot, tworząca wizualną stronę IM2. Przez pięć lat tworzyła między innymi dla Deep Impact Theatre oraz Sudden Productions w UK, skąd dwa lata temu wróciła by uczestniczyć w tym projekcie.

IM2 jest częścią większego założenia artystycznego o nazwieIM@HOME zajmującego się muzyką offową, instalacjami audio-wizualnymi jak również projektowaniem przestrzeni oraz ogólnie pojmowanym design.

Ważniejsze imprezy, które swymi ciałami i duszami uświetnili członkowie IM2:

- Nature One (Niemcy)

- Mayday (Niemcy)

- Delahoya Festival (Rumunia)

- Creamfields (Polska) x3

- Mayday (Polska) x2

- Soundtropolis (Polska)

HARPER (Boogie Mafia/Beats Friendly/ Wawa)

www.myspace.com/harperboogie

www.soundcloud.com/harper

www.soundcloud.com/boogiemafia

Przede wszystkim pasjonat i miłośnik dobrej muzyki - bez względu na gatunek i kolor. Człowiek – instytucja na scenie klubowej.

Swoją pasję realizuje jako DJ, dziennikarz muzyczny, radiowiec etc...

Członek duetu Boogie Mafia.

Od ponad dekady dziennikarz muzyczny (m.in. Machina, Plastik, Brum, Fluid, serwis muzyczny Nuta, kulturalny dodatek do Życia Warszawy - Po Godzinach, Laif) oraz radiowiec (Radiostacja, Radio Bis, Radio Euro). Przez wiele lat zaszczepiał i promował w Polsce idee Red Bull Music Academy. Aktualnie pisze dla Laifa, gdzie ma własną recenzencką stronę oraz do Machiny.

Obecnie w Polskim RADIU EURO prowadzi następujące programy: Funkadelia, (w każdą niedzielę od godziny 18 – nowe beaty i groovy oraz klasyka) oraz mocny, klubowy i zbasowany Basstion (po północy, z soboty na niedzielę).

Jest autorem takich kompilacji jak m.in. „I Feel Good" (soul, disco i funk), pionierskiej, breakbeatowej "Plastikfikation Beat 1" w 1999 roku okrzykniętej przez Gazetę Wyborczą najlepszą klubową składanką wydaną Polsce, serii „Plastik Collexion” czy „Friendly Beats” (wespół z Noviką, Lexusem oraz Bartkiem Winczewskim).Współpracował przy powstawaniu pamiętnej kompilacji "Machinacje". W 2008 roku nakładem firmy Galapagos, ukazała się nowa kompilacja Harpera pt. „Can’t Stop Movin” wypełniona klasyczną oraz współczesną muzyką funk, soul oraz disco.

Na potrzeby magazynu Laif, pod szyldem Boogie Mafia (wraz z Bertem) przygotował specjalny, wybuchowy mix CD pt. „Hard Boogie”, zawierający produkcje takich uznanych klubowych wykonawców jak Meat Katie, Dylan Rhymes (Lot49), Madox, Koma & Bones czy Soul Of Man (Finger Lickin).

Swą bardziej roztańczoną, balangową cząstkę siebie, realizuje jako Harper, jeden z najpopularniejszych, najbardziej cenionych i energetycznie grających DJ'ów w Polsce. Przez wiele lat specjalista od breakbeatu, od kilku lat sięga po nowe zbasowane brzmienia, UK funky, dubstep itp... W jego setach słychać również wielką miłość do brzmień rodem z Jamajki. Prekursor basowego grania w Polsce. Na potrzeby swoich DJ’skich setów oraz audycji, tworzy własne, ekskluzywne edity oraz mash-upy.

W 2009 roku opiniotwórczy i popularny bassmusicblog.com, będący inicjatywą takich artystów jak Baobinga, Atomic Hooligan, Rico Tubbs I.D., TRG czy High Rankin, opublikował zbasowany miks Harpera z serii „Hard Boogie” (wraz z wywiadem – jest to jeden z najbardziej poczytnych tematów w historii blogu).

http://bassmusicblog.com/harper-boogie-the-polish-music-scene-plus-a-m

Występował u boku takich artystów jak m.in. the Prodigy (dwukrotnie otwierał ich występ w Polsce – na Coke Live ’08 i na stołecznym Torwarze w 2010), Missy Elliott, The Chemical Brothers, UNKLE, Basement Jaxx, Plump DJs, Meat Katie, Elite Force, Soul Of Man, Koma & Bones, Arrested Developement, Lee "Scratch" Perry, Freestylers, Santon Warriors, Dub Pistols, Les Rythmes Digitales, NAPT, DJ Cam, Alex Metric, Tony Vegas, Jose James, Lee Coombs, J Star, Doc Daneeka, Audio Bullys, Hybrid, Rennie Pilgrem, Adam Freeland, Chicken Lips, Dreadzone, Krafty Kuts, Etienne De Crecy, Crystal Method, Santos, Lady Wax, Westbam, DJ Krust, Roni Size and Reprazent, Sean Paul, Morcheeba, Jimi Tenor, Junior Boys czy takich polskich wykonawców jak Fisz / Tworzywo Sztuczne, O.S.T.R., Sistars, Max i Kelner, Cinq G, Masala Sound System, Zjednoczenie Sound System etc...

Juror DJ'skiego konkursu Heineken Music Thirst, Coke Live Fresh Noise (obok Smolika, O.S.T.R’ego i Planu B), oraz Nokia DJ Lab, brał udział w klubowym projekcie Miller Fresh, grał na łódzkiej Paradzie Wolności, legendarnej już imprezie Red Bull King Of Air (Łeba), na festiwalu Heineken Open’er, Coke Live, festiwalu AudioRiver, Smirnoff Experience, Mia100 Kobiet (w adekwatnym damskim przebraniu), i na wielu innych mniej, bądź bardziej prestiżowych ale radosnych balangach.

Szykując się na występ Harpera, bądżcie gotowi na solidne basowe klapsy. I już teraz trzymajcie ręce w górze.

FATAL (RDKillers/SoundFellas/ Wawa)

http://www.myspace.com/soundfellas

Tak jak przy rzucie kostką nie wiesz co wypadnie, tak samo nie odgadniesz jaką kompilację usłyszysz w wykonaniu FatAl'a na najbliższej imprezie. Odwołując się do klasyki, gra produkcje The Prodigy, Westbam'a, Fatboy Slim'a, The Chemical Brothers, Stanton Warriors, Plump Djs, Krafty Kuts'a i The Freestylers. Podczas zakupów muzycznych nie umkną mu ciekawostki Parova Stelar'a, Tima Healy'a czy też Sub Focus'a i Eda Solo. To nie nazwa wytwórni, gatunku jest istotna - muzyka ma wywoływać na parkiet, ma pobudzać do tańca, interesować i pozytywnie nakręcać! Taką muzykę gra właśnie FatAl.

Gruba ilość remiksów na unikalnych vinylach jak i w potężnej bibliotece mp3 to prawdziwy as w rękawie, którego FatAl nigdy nie waha się użyć!

Niczym szalony krupier, FatAl rozdaje kolejne karty rzucając z djki różne style i tempa… Miksuje szeroko pojętą elektronikę - zawsze taneczną, zawsze klubową! Jego sety to głównie mieszanka Breakbeat'u i Electro, w której nie brakuje rewelacyjnych akcentów w postaci wszelkiej maści klubowych szlagierów osadzonych gdzieś pomiędzy House'em, Techno, Dubstep'em i Drum'n'Bass'em.

Najlepsze nowości wymieszane z kultowymi, nieraz zakurzonymi już bangerami to niejedyna zaleta FatAl'nego grania.

FatAl doskonale rozumie potrzeby parkietu i gusta publiki. W końcu cała przygoda z imprezami zaczęła się od wielu nieprzespanych, spędzonych na dancefloor'ze nocy.

Każdym swym kolejnym występem FatAl udowadnia, że pamięta co jest najważniejsze dla bawiących się klubowiczów!

Pochodzący z Lublina, a obecnie mieszkający nieopodal Warszawy, FatAl gra regularnie od listopada 2007 roku, zajmując się jednocześnie organizowaniem imprez.

Do tej pory dzielił scenę z takimi artystami z zagranicy jak: Moguai, The Freestylers, Barry Ashworth, Slyde, Ed Solo, Marten Horger, Norman Frazier, Jaykosy, Tlama.

Sety FatAl'a wybrzmiewały dumnie m.in. podczas Bass Planet w marcu 2010 - największej cyklicznej imprezie breakbeatowej w Polsce jak i podczas Innovation in the Łódź w październiku 2010 - gdzie królowała "połamana" muzyka.

Współpracuje / współpracował z takimi polskimi artystami jak: Monkees, SZUm, Puzia, Kwazar, Simba, Green Jesus, RasSepomatik, Bob One, Gwoździu Selekta, Infinity, Harper, Hot & Tasty Breakz, Cherry aka BreakNtune, Krzyku, Sulu, Name, Last Robots, TAS.

FatAl jest członkiem breakbeat'owego kolektywu SoundFellas, należy do electro formacji Radical Dancefloor Killers, a wraz z Mc SirReal'em (The Freestylers, Dub Pistols) występuje w duecie mBassy.

Od połowy 2009 roku, FatAl uczy się produkcji muzyki, pierwsze kompozycje są dostępne na profilu myspace.com/soundfellas.

Klub mym kasynem, a muzyka hazardem… FatAl - życie to gra!

PUZIA (RDKillers/Stellar Stories Colective/ Wawa)

http://www.myspace.com/puzia

http://www.myspace.com/stellarstories

Puzia to pochodzący z Olsztyna, zamieszkujący obecnie w Warszawie producent oraz dj. Zafascynowany jest muzyką elektroniczną, w której najbardziej ceni świeże, wymykające się zaszufladkowaniu formy. Takie, które poza tym, że świetnie się sprawdzają na parkiecie, zaskakują i pozostają w pamięci odbiorców. Sam jako producent próbuje znaleźć swoje miejsce na dość ciasnej elektronicznej scenie. We własnych produkcjach inspiruje się klasykami szeroko pojętej muzyki „mechanicznej” starając się wplatać w nie nowe, świeże akcenty. W lutowym magazynie Laif na składance przygotowanej przez electroclash.pl ukaże się nowy, naprawdę zacny track Puzi „Dzius”.

Gra live acty, miksuje własne produkcje, a sety z czarnych placków sprawiedliwie dzieli między własne muzyczne odkrycia a popularne produkcje elektroniczne; pomiędzy przyjazne house'y i italo a tęgie mięsiste fidgety. Jest pomysłodawcą oraz współzałożycielem Stellar Stories Colective, grupy skupiającej wokół siebie osoby zajmujące się produkcją muzyczną, grafiką i animacją. W skład grupy obecnie wchodzi poza nim, Alius, Dżony Tomala oraz OSMO. Kolektyw organizuje cykliczne imprezy pod nazwą Stellar Night, na których prezentują swoje live-acty, sety djeskie, wizualizacje oraz grafiki.

SZUm (Pink Bazooka/RDKillers/Fractal/Wawa)

http://www.myspace.com/szupla

http://www.pinkbazooka.com/

DJ SZUm (znany jako Szupla, lub jak kto woli Szu) - członek nieistniejących już, aczkolwiek budzących duże kontrowersje projektów Primitivo i Dysmorfofobia, performer, kompozytor muzyki do przedstawień Komuny Otwock, spiritus movens niezależnego labelu Zgniłe Mięso Rekords, organizator festiwalu 'Weź To Wyłącz', obecnie członek Bauaganu Mistrzów i Two Stupid Dogz, producent muzyczny Pink Bazooka i NooMooN.

Jako Dj SZUm zapodaje electro, clash, fidget-disco, tech-house, breaks i pochodne, lubując się w wytwórniach takich jak Kitsune, Gigolo Rec., Boys Noize, Disko B, Kitty-Yo, Clone. W jego setach można usłyszeć grube remixy klasyków electro - Miss Kittin, Fischerspoonera, dj Hella, Felixa Da Housecat, Peaches jak też najświeższe parkietowe killery o ostrych elektro-fidgetowych brzmieniach. W 2006 wraz z Dj Emilio zakłada kolektyw Fractal, a w 2010 razem z Puzią i FatAlem „siejący zniszczenie na parkietach” - Radical Dancefloor Killers.

Poza organizacją imprez i propagowaniem sceny electro w kraju supportował m.in. takie osobistości jak Peaches, Dat Politics, Kap Bambino, Dirty Princess, Stereo Total, Cobra Killer, Moguai, Jessie Evans, Team Plastique, No More, 4Kuba, Human Toys, Le Le, Nad Mika, GTronic, Schwefelgelb i wiele innych polskich i zagranicznych bandów oraz ścisłą czołówkę krajowych dj-ów.

Przez ponad 2 lata rezydował w warszawskim klubie Pruderia,a po jej zamknięciu prężnie działa w Saturatorze prowadząc m.in. popularne cykle imprez electro pod nazwą „Dirty Discotheque”, „Danced To Death”, czy „PornoPipPunx” oraz wytwórnię Saturator Label. Wspólnie z RDKillers jest organizatorem dwóch ważniejszych cykli klubowych w stolicy - ESVW attack! w Powiększeniu oraz ElektroStacji w Piekarni. Jego motto dj'skie brzmi: „VINYL THE BEST”, a czarne płyty, to taki malutki fetysz, który z pełną satysfakcją i uznaniem słuchaczy uskutecznia na imprezach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz