poniedziałek, 31 stycznia 2011

Teatr Improwizowany Klancyk: Zagrożone gatunki / 1.02 wtorek


Teatr Improwizowany Klancyk:
Zagrożone gatunki

Nastały czasy entropii i chaosu. Setki gatunków są zagrożone wymarciem. Wśród nich finwale i bociany garbate. Dramaty sądowe, filmy samurajskie i westerny. Nowele, poematy dygresyjne i fraszki. Teatr Improwizowany Klancyk zaprasza na spotkanie z tymi efemerycznymi bytami, na którym jeszcze raz – być może ostatni – będzie okazja, żeby się z nich pośmiać.

...Zagrożone gatunki to improwizowane przedstawienie złożone z serii fabularnych scen powstające na oczach widzów i zainspirowane ich podpowiedziami. Sugestie widzów dotyczą konwencji teatralnej, opisów postaci czy zdarzeń, o których opowiadają sceny. Każdy z wieczorów jest inny, a jego nastrój i treść zależy od propozycji widowni. Całość jednak pozostaje skojarzeniem do tytułowych Zagrożonych gatunków.

Publiczność oglądała już m.in. socrealistyczny musical o wierze, dramat medyczny o zanikających wartościach rodzinnych, western o wierności. Słuchała zwierzeń przedstawicieli ginących zawodów takich jak onomatopejarz szupotnik, spowiedzi upadłych mistrzów sportu i wspomnień o dżentelmenach – prawdziwie zagrożonym gatunku.

wjazd:
studenci oraz państwo z kartą miejską klancyka 10 ZŁ
ci pozostali 15 ZŁ

ps. Zwracamy uwagę na korzyści finansowe płynące z wyrobienia sobie karty miejskiej klancyka lub szybkiego zaisania się na studia przed spektaklem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz