czwartek, 3 lutego 2011

ESVW attack!!! vol.6


ESVW attack!!! vol.6 / g.21
wstęp 10 pln

:


Djs
★DETROIT ZDRÓJ:

ELI
http://www.myspace.com/elizakrakowka

BSHOSA
http://www.myspace.com/bshosa

DR DIP
http://www.myspace.com/detroitzdroj

★BASSLINE AGENCY:

SICK PHYSICAL
http://www.myspace.com/physicalfreshhh

★RDKILLERS:

SZUM
http://www.myspace.com/szupla

FATAL
http://www.myspace.com/soundfellas

PUZIA
http://www.myspace.com/puzia
★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

★★★★★★★★★★★★★

Zimowa aura nas nie przeraża, u nas na dancefloorze jak zwykle aż za goraco ;) 4 lutego zapraszamy na kolejną, już 6 edycję najlepszego cyklu imprezowego w mieście - ESVW ATTACK!

Po raz kolejny wizuale na wszystkich ścianach (a nawet więcej) rozświetlą wasze ryjki, a najgrubszy groov w klimatach electro-clash-fidget-tech-house-break-bassline-&... rozbuja wasze nogi, a tyłeczki wytrzęsie tak, że zgubicie z pewnością parę kilo ;)))

Electro Space Visual World to nowe oblicze electro imprez, gdzie jak zawsze organizatorzy zadbają o jakość dźwięku płynącego głównie z gramofonów i jakość ogarniającego was zewsząd obrazu, żebyście poczuli się naprawdę swobodnie odprężeni podczas szaleńczego baunsu! Muzyka i obrazy stworzą tak spójny klimat, że przyjemność ducha nie pozwoli waszemu ciału wyrwać się z klubu do białego rana!

Kompleksową obsługę bodźców słuchowych zapewnią organizatorzy z kolektywu Radical Dancefloor Killers (www.rdkillers.com), który współtworzą dj-e: Puzia, FatAl i SZUm jak więc widzicie, sami doświadczeni wyjadacze potrafiący przypuścić grupowy, zmasowany atak najgrubaśniejszym electro-soundem z czarnych placków najlepiej sprawdzającym się na parkiecie! Specjalnymi gośćmi styczniowej edycji będą, naprawdę zacne osobistości: członkowie doborowego kolektywu dj-skiego Detroit Zdrój – Eliza, Bshosa i Dr Dip oraz przedstawiciel młodego ducha sceny klubowej – Sick Physical. Nie pozwolimy Wam na nudę - będzie jak zawsze eklektycznie, sympatycznie i zabawowo!!!

O niecodzienną oprawę wizualną zadba niezastąpiony team vj G Had, Sylwek Łuczak, oraz SZUm, oświetlając pomieszczenie z niezliczonej ilości rzutników i projektorów, natomiast dancefloorowe szaleństwo zarejestrują nasi najlepsi foto-soldiers: Grześ Piłat i Tomek TJFK Kuczma.

Przyjdźcie, by wspólnie z nami stworzyć niepowtarzalny, najlepszy w mieście imprezowy klimat!!!

UWAGA! Tradycyjnie dla pierwszych 200 osób różnokolorowe przypinki do kolekcji!

Ostatnio badże zniknęły w mgnieniu oka, nie ociągajcie się zatem ;)


★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

★★★★★★★★★★★★★

więcej: www.klubpowiekszenie.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz