środa, 15 września 2010

TECH DŻEM vol. 2


18.09
TECH DŻEM vol. 2
godz. 22
wjazd free!


Za kilka dni miną równe dwa miesiące od pierwszego Powiększeniowego Tech Dżemu, na którym zagrało i zaświeciło 15 artystów, a bawiło się kilkuset fanów improwizowanej, audiowizualnej zawieruchy w stylistykach tech, minimal i deep. Tak piękna rocznica nie może oczywiście obejść się bez obchodów i odpowiedniej kontynuacji nowej tradycji, więc już 18 września zapraszamy na Tech Dżem vol. 2 :) W szczególny sposób będziemy świętować także poszerzenie składu grupy twórczej BTS, która w niemałej mierze przyczyniła się do powstania Tech Dżemu i która prężnie rozwija działalność (szczegóły wkrótce!).

Tym razem po raz pierwszy będziemy bić rekord wielkości własnego line-upu i pojawimy się w 18-osobowym składzie – 13 dj-ów, trzech wizualizatorów i dwóch instrumentalistów. Wśród dj-ów po raz pierwszy dżem będą pichcić Menes, Emilio i Mia Twin. Nowy nabytek wizualizatorski to Kikla. Jako instrumentaliści wystąpią tradycyjnie niezastąpieni, przebłyskotliwi i żywiołowi Kuba Andruchów (git. elektryczna) i Kuba Bruszewski (perkusjonalia).

Podobnie jak poprzednio, przechwytujemy oba piętra klubu i swobodnie podróżujemy przez tech, minimal i deep, dopalone żywymi instrumetami i multum wizualizacji. I tak jak poprzednio, choć w zupełnie nowy, nieprzewidywalny sposób, szukamy przepisu na wyborne nasycenie Waszych ciał i umysłów. Wiemy, że mimo że to stonowany wrzesień, a nie ultragorący lipiec, na parkiecie może wrzeć jeszcze bardziej niż wtedy. Pracujcie więc nad kondycją, pijcie dużo płynów i spodziewajcie się wszystkiego, co niespodziewane...

Hasło imprezy: MASKA. Co z nim zrobić, pozostawiamy Waszej improwizacyjnej inwencji :) Wszelkie chwyty dozwolone i mile widziane, improwizujcie i dżemujcie razem z artystami. Tym razem wstęp całkowicie FREE!

Imprezę współorganizuje grupa twórcza BTS. Patronują nam MUZIKANOVA.PL, C32.PL, RADIO KAMPUS, NOWAMUZYKA.PL i CLUBBIN.PL

- - - - - - - - - -

DJ-e:
Guiddo (Putput-rec./WEFrec)
Michał Wolski (Minicromusic/Funfte Strasse/BTS/WEFrec)
Mikołaj Menes (Minicromusic/Funfte Strasse/BTS/Wefrec/LSS)
Emilio (Balda/Funfte Strasse)
Weld (BTS/Underphunk)
Isnt (Twice Dice/BTS)
Little Mike (LBD)
Daniel Zorzano (Pathopozitiv/BTS/PSS)
Leveuho (Pathopozitiv/BTS/Elektroliryka)
Jungle Julii (Twice Dice/BTS)
Maria Huana (Twice Dice)
Samanta Koks (Twice Dice/me.ne.le)
Mia Twin (TwixMyBeat)

VJ-e:
Matemito (Pathopozitiv)
Kikla (Funfte Strasse, BTS)
Encyklopedyczna (BTS)

Instrumentaliści:
Kuba Andruchów (3K, git. elektryczna)
Kuba Bruszewski (3K, perkusjonalia)

Organizator: Powiększenie, grupa twórcza BTS
Impreza w ramach przygotowań Warszawy do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz